Новини    26 липня 2023 10:17

“Рівнеазот” запустило цехи аміачної селітри та аміаку після модернізації


ПрАТ “Рівнеазот”, що входить до Ostchem (Group DF), запустило цехи аміачної селітри та аміаку після проведення масштабної модернізації. Виробнича потужність цехів: Аміак-2 — 1350 т/добу, аміачної селітри — 1560 т/добу.

Про це йдеться у повідомленні компанії.

“Запуск виробництва відбувся без збоїв відповідно до виробничого плану. На нас чекає активний осінній сезон”, — зазначив голова правління ПрАТ “Рівнеазот” Михайло Заблуда.

Відновленню роботи ключових цехів передувало проведення масштабної модернізації основного обладнання в цеху Аміак-2: капітальні ремонтні роботи агрегату підготовки синтез-газу №1, синтезу аміаку №1 та №2, проведена заміна обладнання на більш ефективне, виконані роботи щодо антикорозійного захисту реактора конверсії природного газу. Під час цих робіт була істотно підвищена ефективність енергетичних та витратних показників обладнання виробництва аміаку.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Масштабна реконструкція основного обладнання була також проведена в цеху аміачної селітри — одного з основних виробничих цехів “Рівнеазоту”. В цеху були повністю замінені труби у випарному апараті (721 шт.), проведений ремонт підігрівача азотної кислоти та відновлення конвеєрного обладнання, проведено антикорозійний захист обладнання, проведена масштабна реконструкція внутрішніх пристроїв двох ІТН. Також була значно підвищена безпека та надійність виробництва, поліпшена енергоефективність процесів, покращені показники надійності та стабільності обладнання.

Довідка: Ostchem — азотний холдинг Group DF, який об’єднує найбільших виробників мінеральних добрив в Україні. До нього входить “Рівнеазот”, Черкаський “Азот”, а також Сєвєродонецький “Азот” та “Стирол” (не працюють і перебувають на окупованих територіях).

Нагадаємо, під час весняної посівної кампанії Ostchem RETAiL вдалось реалізувати 110 тисяч тонн мінеральних добрив.

Уряд США через Програму USAID АГРО безоплатно надасть мінеральні добрива українським агровиробникам на осінню посівну кампанію. Кожен учасник програми зможе отримати 1 тонну нітроамофоски (NPK 16:16:16/15:15:15) для основного та припосівного внесення. Загалом українським агровиробникам передадуть 12 тис. тонн добрив.

У господарстві “Харківське насіння” відмовилися від застосування фосфорних і калійних добрив. Висіваючи покривні культури, за рік можна підняти рівень фосфору в ґрунті на 20-40 кг, калію – на 30-50 кг.

“Кернел” значно зменшив застосування добрив, оскільки в Україні виникли значні складнощі з логістикою імпорту.

ТОВ “Завод Кобзаренка” представив нову модель розкидача органічних добрив РОД-12 вантажопідйомністю 14 тонн.

Норвезький виробник добрив Yara побудує у Великій Британії спеціальний завод з виробництва біостимуляторів вартістю у $150 млн.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...