Зростання показників бідності пов’язаний перш за все з пандемією, через яку 120 млн людей опинилися за межею бідності. Близько чотирьох мільярдів залишилися без соціальної підтримки, охорони здоров’я або захисту доходів.
За словами генсека, необхідно вести боротьбу на два фронти, борючись з убогістю і нерівністю, і перш за все – з несправедливим розподілом вакцин, який призводить до подальшого поширення вірусу і продовжує економічний спад.
Читайте: Через подорожчання впаде попит на молоко, не всі учасники ринку виживуть – експерт
“Нам треба терміново покласти край цьому, впоратися з борговою кризою і забезпечити, щоб країни отримали інвестиції, що дозволяють їм відновитися (після кризи)”, — наголосив Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш.
Він запропонував вкладати більше коштів в перекваліфікацію трудящих, щоб забезпечити кадри для зростаючого сектора “зеленої економіки”.
“Ми також повинні інвестувати в гідні робочі місця в сфері послуг по догляду, а це допоможе просунутися на шляху боротьби з нерівністю і забезпечити догляд всім нужденним в такій підтримці”, — вважає Гутерріш.
Генсек ООН також привернув увагу до становища вразливих груп населення, включаючи жінок, які в результаті пандемії постраждали більше чоловіків. Він запропонував надавати адресну допомогу жінкам-підприємцям, боротися з неформальною зайнятістю, а також приділяти більше уваги питанням освіти, соціального захисту, медичного страхування для дітей та охорони здоров’я в цілому і скорочувати розрив у доступі до цифрових технологій.
Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв, що в Італії портовики протестують через COVID-перепустки.
Джерело: ООН
Наталія Софієнко
Підписуйся на наш Telegram. Стеж за новинами у зручному форматі!