Новини    17 жовтня 2021 19:00

В Італії портовики протестують через COVID-перепустки

Працівники італійських портів підняли бунт щодо введення "зелених пропусків"

Керівництво портів Генуї і Трієста зіткнулося з хвилею протестів своїх співробітників. Портовики виступають проти введення “зелених пропусків”.

Читайте: Конкурент АТБ. Німецька мережа супермаркетів Lidl запрацює в Україні – ЗМІ

З 15 жовтня працівники по всій Італії повинні мати електронний пропуск на роботу. Є декілька варіантів, щоб отримати його. Необхідно зробити щеплення від вірусу або вилікуватися від вірусу за останні шість місяців. Також можна часто проходити тести на COVID-19, щоб підтвердити негативні результати на вірус. Працівник, який не виконав вимоги, загрожує штраф до $1700. Ця сума не задовільнила робітників, які вимагають заплатити за обов’язкове тестування або скасувати так звані обмеження “зелених пропусків”.

Електронна програма Green Pass треба, щоб пред’явити пропуск для входу в ресторани, кіно, спортивні заходи та інші громадські місця. У порту Генуї на протести вийшло понад 300 співробітників. При цьому свою роботу порт не припинив. Представники порту заявили, що, на їхню думку, десь 400 з майже 1000 портових робітників на даний час не вакциновані від вірусу.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв, що світова економіка уповільнить зростання через новий штам ковіду.

Джерело: The Maritime Executive

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...