Новини    10 вересня 2023 12:34

Nestle виходить на елітний ринок, укладаючи угоду з бразильським виробником шоколаду

Придбання є частиною стратегії Nestle – виробника таких брендів, як Kit Kat, Aero та Smarties – стосовно розширення своєї присутності в сегменті суперпреміального шоколаду

Nestle купує контрольний пакет акцій бразильського виробника шоколаду преміум-класу Grupo CRM, оскільки прагне розширити виробництво кондитерських виробів класу люкс.

Grupo CRM управляє понад 1000 шоколадних бутіків у Бразилії під брендами Kopenhagen і Brasil Cacau і має зростаючу присутність в Інтернеті, пише Reuters.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Вебсайт Brazil Journal повідомив, що Nestle заплатить близько 602,78 млн доларів за компанію, тоді як місцева газета Valor Economico опублікувала цифру у 904,18 млн доларів.

Компанія Nestle, що купує частку у приватної інвестиційної компанії Advent International, відмовилася надати фінансові деталі угоди, яка має бути закрита в 2024 році. У компанії поінформували, що Рената Мораес Вічі продовжить керувати операціями Grupo CRM на посаді генерального директора і залишиться міноритарним акціонером.

Придбання є частиною стратегії Nestle – виробника таких брендів, як Kit Kat, Aero та Smarties – стосовно розширення своєї присутності в сегменті суперпреміального шоколаду, де вона має обмежену пропозицію, яка включає італійський бренд Baci.

Читайте також: Nestlé планує випустити на ринок нову альтернативу молоку

Це придбання ще більше розширює та зміцнює нашу присутність на ринку кондитерських виробів у Бразилії, дозволяючи нам вийти у сегмент товарів високого класу, – сказав Лоран Фрейкс, генеральний директор Nestle в Латинській Америці.

За перші шість місяців 2023 року продажі кондитерських виробів Nestle зросли на 10,8% на органічній основі, без урахування придбань і валютних змін. Підприємство також покращило базову маржу операційного прибутку від торгівлі на 70 базисних пунктів до 14,5%.

Читайте також: Буде єдина в Європі: Nestlé почала будівництво фабрики “швидкої” вермішелі на Волині

Довідка: Nestlé- одна з найбільших компаній світу у сфері виробництва продуктів та напоїв, яка представлена у 186 країнах. 270 тисяч співробітників працюють для досягнення спільної мети Nestlé – покращувати якість життя й сприяти здоровому майбутньому. Nestlé пропонує широкий асортимент продуктів і послуг для родин та домашніх тварин. Компанія має понад 2000 торгових марок: від всесвітньо відомих брендів, таких як Purina, Nescafe, або KitKat, до лідерів локальних ринків. Результати компанії зумовлені веденням стратегії раціонального харчування та здорового способу життя.

Нагадаємо, Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) виділив ТОВ “Волиньхолдинг”, дочірньому підприємству Nestle, кредит на суму €42 млн для фінансування інвестицій у розвиток нового виробництва в Україні.

Засновник Luminar Technologies Остін Рассел викупив 82% акцій Forbes Global Media Holdings, материнської компанії відомого ділового журналу.

На початку березня Namsen Limited запропонувала раді директорів розглянути питання делістингу з Варшавської біржі та викупу акцій в інших акціонерів.

У Namsen, яка володіє 41,29% голосувальних акцій Kernel, вважають, що вихід на біржу у 2007 році не приніс агрохолдингу очікуваних вигод.

Власники 22% акцій агрохолдингу “Кернел”, 15 фінансових інвесторів — міноритаріїв, спочатку не підтримали делістинг компанії з Варшавської фондової біржі. Рада директорів агрохолдингу одноголосно підтримала пропозицію найбільшого власника та голови ради директорів Андрія Веревського про викуп акцій та делістинг компанії з Варшавської фондової біржі. Проте, частина акціонерів, які його не підтримують, вирішили об’єднати свої зусилля і зібрати збори.

10 травня стало відомо, що компанія Namsen Limited Андрія Веревського викупила 36% акцій агрохолдингу “Кернел”.

Внаслідок операції компанія Веревського збирається залишитися єдиним акціонером найбільшого агрохолдингу України.

Компанія Nestle в Україні у 2023 році інвестувала у свої фабрики близько 200 млн грн, фокусуючись на безпеці працівників — на додачу до раніше оголошених $45 млн, що вкладаються у будівництво нової фабрики у Смолигові на Волині.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...