Новини / Інвестиції     08 вересня 2023 13:13

Дочірня фірма Nestle на Волині отримала 42 мільйони євро кредиту від ЄБРР


Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) виділив ТОВ “Волиньхолдинг”, дочірньому підприємству Nestle, кредит на суму €42 млн для фінансування інвестицій у розвиток нового виробництва в Україні.

Про це свідчать дані на сайті банку.

“Проєкт сприятиме розвитку нового виробничого майданчика в західній частині України для створення центру виробництва продуктів в регіоні”, — повідомили в ЄБРР.

Зазначається, що проєкт сприятиме розвитку нового виробничого об’єкта в західній частині України та збереженню економічної діяльності в місцевому секторі виробництва продуктів. Щодо інклюзивної якості, то проєкт спрямований на збереження засобів існування людей, які безпосередньо постраждали від війни.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

Чим займається холдинг Nestlé в Україні

Довідка: Nestlé- одна з найбільших компаній світу у сфері виробництва продуктів та напоїв, яка представлена у 186 країнах. 270 тисяч співробітників працюють для досягнення спільної мети Nestlé – покращувати якість життя й сприяти здоровому майбутньому. Nestlé пропонує широкий асортимент продуктів і послуг для родин та домашніх тварин. Компанія має понад 2000 торгових марок: від всесвітньо відомих брендів, таких як Purina, Nescafe, або KitKat, до лідерів локальних ринків. Результати компанії зумовлені веденням стратегії раціонального харчування та здорового способу життя.

Читайте також: Nestlé планує випустити на ринок нову альтернативу молоку

Nestlé розпочала свою діяльність в Україні в 1994 році з відкриття представництва. Відтоді компанія просуває такі міжнародні бренди, як NESCAFÉ, Nesquik, Nuts, Friskies, KitKat та ін. У 1998 році Nestlé S.A. придбала контрольний пакет акцій ЗАТ “Львівська кондитерська фабрика “Світоч” “, а з 2018 володіє 100% акцій підприємства. У травні 2003 року в Києві засновано ТОВ “Нестле Україна”. У кінці 2003 року Nestlé S.A. придбала 100% акцій підприємства “Волиньхолдінг” (ТМ “Торчин”). В 2010 році Nestlé S.A. придбала ТОВ “Техноком”, виробника продуктів швидкого приготування під ТМ “Мівіна”. У 2012 році у Львові було створено Nestlé Business Service (NBS Europe), що є одним із п’яти сервісних центрів Nestlé у світі та надає послуги з підтримки підрозділів компанії Nestlé у більше ніж 40 країнах світу.

Читайте також: Буде єдина в Європі: Nestlé почала будівництво фабрики “швидкої” вермішелі на Волині

Бізнес Nestlé в Україні представлений такими напрямами: кава та напої, кондитерські вироби, кулінарія (холодні соуси, приправи, супи, продукти швидкого приготування), дитяче та спеціальне харчування, готові сніданки, корми для домашніх тварин.

Нагадаємо, компанія Nestle в Україні у 2023 році інвестувала у свої фабрики близько 200 млн грн, фокусуючись на безпеці працівників — на додачу до раніше оголошених $45 млн, що вкладаються у будівництво нової фабрики у Смолигові на Волині.

У другому півріччі 2023 року компанія має намір додатково інвестувати співмірну суму у розвиток своїх виробничих майданчиків. Торік інвестиції склали $35 млн.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також