Новини / Інвестиції     17 травня 2023 12:21

Буде єдина в Європі: Nestlé почала будівництво фабрики “швидкої” вермішелі на Волині


Nestlé сконцентрує в Україні європейське виробництво вермішелі швидкого приготування.

Про це заявив гендиректор Nestlé в Україні та Південно-Східній Європі Алессандро Дзанеллі під час запуску будівництва нового виробничого майданчика у Волинській області, йдеться у повідомленні компанії.

“Україна залишиться єдиним європейським центром виробництва вермішелі швидкого приготування для Nestlé, і виробничий хаб на Волині, безумовно, відіграватиме величезну роль для експорту до європейських країн цього сегменту, що швидко зростає”, — зазначив  Алессандро Дзанеллі.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

Так, нову фабрику з виробництва вермішелі швидкого приготування побудують у селі Смолигів Торчинської громади Волинської області поруч із дистрибуційним центром Nestlé, який працює тут уже понад 10 років. Виробництво продукції планується розпочати у першому кварталі 2024 року.

Разом із фабрикою у Торчині виробнича мережа на Волині стане європейським регіональним хабом компанії для категорії кулінарних продуктів. У хабі буде працевлаштовано 1500 людей на виробництві, яке забезпечуватиме постачання продукції на ринок України та інші європейські ринки. З самого початку на новому виробництві вже працюватиме близько 300 людей, що забезпечить подальший розвиток місцевої громади.

Нагадаємо, як анонсували раніше. у підприємство інвестують 40 млн швейцарських франків.

Чим займається холдинг Nestlé в Україні

Довідка: Nestlé- одна з найбільших компаній світу у сфері виробництва продуктів та напоїв, яка представлена у 186 країнах. 270 тисяч співробітників працюють для досягнення спільної мети Nestlé – покращувати якість життя й сприяти здоровому майбутньому. Nestlé пропонує широкий асортимент продуктів і послуг для родин та домашніх тварин. Компанія має понад 2000 торгових марок: від всесвітньо відомих брендів, таких як Purina, Nescafe, або KitKat, до лідерів локальних ринків. Результати компанії зумовлені веденням стратегії раціонального харчування та здорового способу життя.

Читайте також: Nestlé планує випустити на ринок нову альтернативу молоку

Nestlé розпочала свою діяльність в Україні в 1994 році з відкриття представництва. Відтоді компанія просуває такі міжнародні бренди, як NESCAFÉ, Nesquik, Nuts, Friskies, KitKat та ін. У 1998 році Nestlé S.A. придбала контрольний пакет акцій ЗАТ “Львівська кондитерська фабрика “Світоч” “, а з 2018 володіє 100% акцій підприємства. У травні 2003 року в Києві засновано ТОВ “Нестле Україна”. У кінці 2003 року Nestlé S.A. придбала 100% акцій підприємства “Волиньхолдінг” (ТМ “Торчин”). В 2010 році Nestlé S.A. придбала ТОВ “Техноком”, виробника продуктів швидкого приготування під ТМ “Мівіна”. У 2012 році у Львові було створено Nestlé Business Service (NBS Europe), що є одним із п’яти сервісних центрів Nestlé у світі та надає послуги з підтримки підрозділів компанії Nestlé у більше ніж 40 країнах світу.

Бізнес Nestlé в Україні представлений такими напрямами: кава та напої, кондитерські вироби, кулінарія (холодні соуси, приправи, супи, продукти швидкого приготування), дитяче та спеціальне харчування, готові сніданки, корми для домашніх тварин.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також