Новини    18 вересня 2022 20:33

Nestlé планує випустити на ринок нову альтернативу молоку

Компанія створює білковий напій без тваринного походження, намагаючись використати можливості, які пропонує технологія точної ферментації

Швейцарська компанія з виробництва продуктів та напоїв Nestlé має намір вивести на ринок інноваційний продукт на основі білкових молочних продуктів. Спочатку продукт з’явиться на ринку США, пише dairyreporter.

Компанія створює білковий напій без тваринного походження, намагаючись використати можливості, які пропонує технологія точної ферментації.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

У компанії пояснили, що продукт виготовлений на основі білків без тваринного походження від Perfect Day. Білок, отриманий шляхом точної ферментації, ідентичний сироватковому білку, який міститься в коров’ячому молоці, забезпечує хороші поживні та функціональні переваги, підходить для веганів і не містить лактози.

Продукт розробила група дослідників Nestlé у Швейцарії. Маючи досвід як у чудових смакових поживних молочних продуктах, так і в альтернативних молочних продуктах рослинного походження, Nestlé має всі можливості запропонувати відповідне рішення споживачам у цьому новому просторі у співпраці зі стартапами та іншими зовнішніми партнерами.

Довідка. Nestlé — швейцарська компанія, найбільший у світі виробник харчових продуктів, зі штаб-квартирою у місті Веве, Швейцарія. Компанія посідає 64 місце у Fortune Global 500 згідно з рейтингом найбільших компаній світу за 2017 рік.

Нагадаємо, станом на кінець травня, попри війну в Україні, воєнні злочини скоєні російськими солдатами, тисячі загиблих цивільних громадян, в РФ продовжувало працювати 404 іноземні компанії.

Ціни на молоко зростають по всьому світу, оскільки війна в Україні загрожує постачанням кормів і добрив для корів.

Кількість пропозицій, розміщених на платформі продовольчої безпеки, вже перевищує тисячу. Серед основних продуктів – крупи, сиро-молочна продукція, соняшникова олія тощо.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...