Новини / Логістика     04 травня 2023 17:42

MSC запускає ще одну контейнерну лінію в Азії

Новий маршрут пролягатиме між портами Циндао (Китай) та Мундра (Індія)

Контейнерний перевізник MSC запустить нову контейнерну лінію на південному узбережжі Азії.

Маршрут матиме назву Shikra — на честь маленького хижого птаха, який населяє більшу частину Південно-Східної Азії, повідомляє usm.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Оператором лінії буде виключно MSC. Новий маршрут пролягатиме між портами Циндао (Китай) та Мундра (Індія). Контейнерна лінія з’єднає найбільші порти південно-східного узбережжя Азії.

Запуск Shikra планують на 23 травня. Лінією курсуватиме контейнеровоз MSC Mara дедвейтом 162 524 тонни.

Раніше стало відомо, що контейнерний перевізник Hapag-Lloyd оголосив про запуск нової контейнерної лінії WA1 — West Africa Service.

Довідка. MSC – швейцарська морська контейнерна лінія, що займає друге місце за обсягом вантажних перевезень і контролює 15.7% ринку. Її заснували в 1970 році, а на 2021 рік вона володіє флотом з 136 суден сумарною вантажопідйомністю 947 622 TEU, ще 424 судна місткістю 2 788 419 TEU MSC фрахтує для своїх потреб.

Нагадаємо, підрозділ галузевих досліджень Mizuho Bank прогнозує, що попит на морські контейнерні перевезення впаде в 2023 році в дослідженні поточних тенденцій попиту та пропозиції та короткострокових прогнозів у ключових галузях.

На сьогодні ставки на довгострокові угоди морських перевезень контейнерів на 112% вищі, ніж в аналогічний період 2021 року, і на 280% більші, ніж у липні 2019 року.

Найбільший контейнерний порт Німеччини та один з найбільших європейських портів Гамбург знайшов новий спосіб подолання заторів, скорочення часу очікування і зниження викидів, що виникають під час перевантаження контейнерів у величезному портовому комплексі.

Портовий оператор Hutchison Ports та інвестор Terminal Investment Limited Sarl (TIL), що входить до групи MSC, оголосили про співпрацю в розвитку нового контейнерного термінала в районі Europahaven порту Роттердам.

Стивідор Ризького порту інвестував 2,6 млн євро у будівництво ангара для зберігання та обробки зернових вантажів. Нове сховище для зернових введуть в експлуатацію у Ризькому порту (Латвія).

Стало відомо, що тарифи на чорноморських маршрутах, ймовірно, будуть підвищуватися — в основному через збереження військових ризиків і зростання вартості страхової гарантії безпеки суден.

Сербська експедиторська компанія Panšped готова сприяти українським експортерам в налагодженні логістичного маршруту транспортування продукції з України до морського порту Бар у Чорногорії.

Об’єднаний контейнерний оператор японських судноплавних корпорацій K Line, NYK та MOL Ocean Network Express (ONE) оголосив про розміщення замовлення на будівництво десяти контейнеровозів місткістю 13,7 тис. TEU.

Новий гігантський контейнеровоз MSC був спущений на воду китайськими суднобудівниками, оскільки перевізник продовжує своє швидке розширення. Попри нинішнє уповільнення обсягів і швидке зниження фрахтових ставок, MSC продовжує нарощувати свій флот рекордними темпами. Уже будучи найбільшим оператором контейнерних перевезень, перевізник має замовлення на 40 відсотків від поточної потужності та продовжує купувати вживані судна

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також