Новини / Логістика     08 серпня 2022 17:39

Порт Бар у Чорногорії готовий перевалювати українську продукцію

Компанія Panšped готова сприяти налагодженню логістичного маршруту транспортування широкого спектра продукції з України до порту Бар

Сербська експедиторська компанія Panšped готова сприяти українським експортерам в налагодженні логістичного маршруту транспортування продукції з України до морського порту Бар у Чорногорії. Повідомлення розміщено на сайті філії “Центр транспортної логістики” АТ “Укрзалізниця”.

Проєктна загальна потужність перевалки порту становить приблизно 5 млн тонн на рік, при цьому наразі в середньому використовується лише близько 50% з них. Порт Бар володіє такими спеціалізованими терміналами: термінал для сухих насипних вантажів, термінал для рідких вантажів та RO-RO контейнерний термінал.

Термінал для сухих насипних вантажів використовується для перевалки та зберігання сипучих вантажів і зерна (має силос місткістю 30 тис. тонн). Довжина оперативної берегової лінії становить 554 м, глибина води до 14 м.

Своєю чергою контейнерний термінал використовується для перевалки та зберігання генеральних вантажів і контейнерів. Термінал має холодильну камеру 7800 м² корисної площі для різних температурних режимів (від -25°C до +13°C) та універсальні склади.

У повідомленні зазначили, що Panšped готова сприяти налагодженню логістичного маршруту транспортування широкого спектра продукції з України до порту Бар. Panšped також має можливість задіювати вільні вагони сербської залізниці, у разі такої необхідності.

Нагадаємо, керівник митного посту “Рені” Одеської митниці протягом липня 2022 року вимагав від представника суб’єкта господарювання систематично надавати хабарі за нестворення штучних перешкод та пришвидшення митного оформлення експорту зернових.

Через критично низький рівень води флот УДП продовжує працювати лише на Нижньому Дунаї.

Landlord раніше повідомляв, в районі гирла Бистре підірвалось українське гідрографічне судно.

Стало відомо, що тарифи на чорноморських маршрутах, ймовірно, будуть підвищуватися — в основному через збереження військових ризиків і зростання вартості страхової гарантії безпеки суден.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також