Новини    16 березня 2023 16:39

Японська ONE оголосила про замовлення десяти контейнеровозів на метанолі

Судна планують поставити в 2025-2026 роках

Об’єднаний контейнерний оператор японських судноплавних корпорацій K Line, NYK та MOL Ocean Network Express (ONE) оголосив про розміщення замовлення на будівництво десяти контейнеровозів місткістю 13,7 тис. TEU. Про це пише ЦТС.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Так, крім традиційного бункерного пального, судна, які зможуть працювати на метанолі, будуть поставлені в 2025-2026 роках.

Торік у травні група вже замовила десять таких суден.

Місткість портфеля замовлень на контейнеровози зараз становить 29% місткості працюючого флоту. Для порівняння, у сегменті СПГ-танкерів цей показник становить 52%, танкерів-продуктовозів – 6% та близько 3% для танкерів для перевезення сирої нафти.

Довідка. Ocean Network Express Holdings, Ltd. або — японська контейнерно-транспортна компанія, що належить японським судноплавним лініям Nippon Yusen Kaisha, Mitsui O.S.K. Lines та K Line. Утворена 2017 року як спільне підприємство.

Нагадаємо, японська контейнерна судноплавна компанія Ocean Network Express (ONE) співпрацюватиме з Sony Network Communications Europe для розробки “інтелектуального рішення” для створення “розумних” контейнерів.

Нідерландський мультимодальний оператор Samskip підписав угоду із земляком, постачальником біопалива GoodFuels, щодо забезпечення “зеленим” пальним чотирьох своїх контейнеровозів. Samskip збільшила використання біопалива в морських перевезеннях.

A.P. Moller-Maersk Group замовила шість великих океанських суден, що працюватимуть на “зеленому” метанолі. Будівництвом новітніх суден займеться Hyundai Heavy Industries (HHI). Екологічні двопаливні контейнеровози матимуть номінальну місткість у 17 000 TEU та замінять наявні потужності у флоті Maersk

Данська логістична компанія Maersk завершила останню вантажну операцію на росії і оголосила про повний вихід з ринків рф та білорусі.

Цьогоріч вартість фрахту плавучих регазифікаційних установок (FSRU) у Європі різко зросла. Ставки фрахту FSRU зросли через дефіцит суден та високий попит на зріджений газ.

Найбільший контейнерний порт Німеччини та один з найбільших європейських портів Гамбург знайшов новий спосіб подолання заторів, скорочення часу очікування і зниження викидів, що виникають під час перевантаження контейнерів у величезному портовому комплексі.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...