Новини    04 вересня 2022 20:59

У порту Роттердам з’явиться новий контейнерний термінал

Термінал складатиметься з п’яти глибоководних причалів загальною протяжністю 2,6 км, потужність становитиме 6-7 млн TEU

Портовий оператор Hutchison Ports та інвестор Terminal Investment Limited Sarl (TIL), що входить до групи MSC, оголосили про співпрацю в розвитку нового контейнерного термінала в районі Europahaven порту Роттердам, передає usm.

Новий термінал складатиметься з п’яти глибоководних причалів загальною протяжністю 2,6 км, потужність становитиме 6-7 млн TEU. Термінал будуватимуть і запускатимуть поетапно. Очікується, що його експлуатація розпочнеться у 2027 році.

Адміністрація порту Роттердам візьме на себе реконструкцію причальних стінок для цього проєкту.

Hutchison Ports уже володіє двома контейнерними терміналами у порту Роттердам — ECT Delta і придбаним у 2021 році Delta II.

Нагадаємо, стивідор Ризького порту інвестував 2,6 млн євро у будівництво ангара для зберігання та обробки зернових вантажів. Нове сховище для зернових введуть в експлуатацію у Ризькому порту (Латвія).

Створення мережі зерносховищ у сусідніх європейських державах, що запропонували експерти США, розв’яже проблему експорту нового врожаю.

На початку серпня танкер з 15 тис. тонн української олії вийшов з Клайпедського порту, Литва.

Для експорту української агропродукції Хорватія пропонує використовувати можливості двох своїх портів — Рієка та Задар.

В Офісі Президента очікують, що Чорногорія посилить санкції проти рф та закриє свої порти для російських суден.

Стало відомо, що тарифи на чорноморських маршрутах, ймовірно, будуть підвищуватися — в основному через збереження військових ризиків і зростання вартості страхової гарантії безпеки суден.

Сербська експедиторська компанія Panšped готова сприяти українським експортерам в налагодженні логістичного маршруту транспортування продукції з України до морського порту Бар у Чорногорії.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...