Новини / Елеватори     30 серпня 2022 20:08

Ризький порт збільшує потужності для перевалки зерна

Стивідор WT Terminal вклав у будівництво ангара 2,6 млн євро

Стивідор Ризького порту інвестував 2,6 млн євро у будівництво ангара для зберігання та обробки зернових вантажів. Нове сховище для зернових введуть в експлуатацію у Ризькому порту (Латвія), повідомляє usm.

Стивідор WT Terminal вклав у будівництво ангара 2,6 млн євро, з яких 1,9 млн євро залучили як співфінансування від банку Citadele.

Завдяки сховищу, яке побудували на площі 3600 м кв, потужність термінала зі зберігання зерна збільшиться на 60%.

“Сьогодні зернові вантажі мають великий попит, і Латвія має компетенції в їх обробці. Починаючи з червня відправки з росії та Білорусі зупинилися, і це виклик для нас, але ми знайшли українських партнерів, що й компенсувало частину колишніх обсягів”, — зазначив член правління WT Terminal Андіс Бункшис.

Нагадаємо, створення мережі зерносховищ у сусідніх європейських державах, що запропонували експерти США, розв’яже проблему експорту нового врожаю.

На початку серпня танкер з 15 тис. тонн української олії вийшов з Клайпедського порту, Литва.

Для експорту української агропродукції Хорватія пропонує використовувати можливості двох своїх портів — Рієка та Задар.

В Офісі Президента очікують, що Чорногорія посилить санкції проти рф та закриє свої порти для російських суден.

Стало відомо, що тарифи на чорноморських маршрутах, ймовірно, будуть підвищуватися — в основному через збереження військових ризиків і зростання вартості страхової гарантії безпеки суден.

Сербська експедиторська компанія Panšped готова сприяти українським експортерам в налагодженні логістичного маршруту транспортування продукції з України до морського порту Бар у Чорногорії.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також