Новини    05 вересня 2023 10:15

“Кернел” провів додаткову емісію акцій


Завдяки додатковій емісії акцій “Кернел” зібрав майже 60 млн доларів.

Про це повідомляє компанія у пресрелізі.

У повідомленні зазначається, що пропозиція зібрала надходження в розмірі $59 983 200,02 від кількох кваліфікованих інвесторів-акціонерів компанії.

Всього було розміщено 216 млн акцій за ціною $0,2777 за акцію.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Протягом тижня учасники пропозиції будуть визнані акціонерами в реєстрі акцій компанії та отримають відповідне свідоцтво з підтвердженням кількості акцій.

Нагадаємо, минулого тижня холдинг вирішив розмістити акції, щоб залучити до $60 млн від акціонерів. Мова йшла про додаткову емісію 216 млн акцій.

В компанії пояснили, що це робиться для скорочення заборгованості і залучення додаткового капіталу.

Читайте також: Кернел прокоментував скандал довкола залучення додаткового капіталу

Нагадаємо, компанія має намір використовувати виручені від розміщення кошти здебільшого для скорочення заборгованості, як того вимагають її кредитори. “Кернел” днями оцінив втрати від російських обстрілів у липні – серпні щонайменше у $32 млн, зазначивши, що на відновлення зруйнованої та пошкодженої інфраструктури в деяких випадках знадобиться щонайменше 12 місяців.

Компанія також повідомила, що, враховуючи продовження війни росії проти України, навесні 2023 року ініціювала перед кредиторами продовження терміну відстрочки погашення основної суми боргу ще на рік – до 30 червня 2024 року, але продовжує виплачувати відсотки.

Найбільший співвласник “Кернела” через Namsen Ltd. – український бізнесмен Андрій Веревський, який цього року в рамках викупу та делістингу агрохолдингу з Варшавської фондової біржі збільшив свою частку з 41,3% до 74,05%: 12 травня було викуплено 30 млн 248,449 тис. акцій із заявлених Namsen 52 млн 57,219 тис. за ціною PLN18,5 за акцію (близько $4,47 за тодішнім курсом), що виводило на загальну ціну викупу близько $136,1 млн.

Наразі компанія очікує вердикту польського регулятора на заяву про делістинг, проти якого виступає частина міноритарних акціонерів.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...