Новини / Технології     02 вересня 2019 15:07

Як зміниться ринок олійножирової продукції: встановлення нових вимог

Зміни, що стосуються встановлення максимально допустимих рівнів вмісту ГЕ і 3МХПД, зачіпають не лише кожного виробника олійножирової галузі, а й споживачів їх продукції, особливо в кондитерській, хлібопекарській і молочної галузях.

5 вересня в Києві у межах міжнародної конференції Black Sea Oil Trade пройде круглий стіл «Вплив змін регуляторної політики в сфері продовольства на ринок олійно-жирової високомаржинальної продукції».

Світова практика регуляторної політики у сфері виробництва продуктів харчування зачіпає всіх учасників олійножирового ринку. Недавні зміни, що стосуються встановлення максимально допустимих рівнів вмісту гліцидилових ефірів (ГЕ) і 3-монохлорпропан діолів (3МХПД), безумовно, торкнуться не тільки кожного виробника олійножирової продукції, а й споживачів їх продукції, особливо в кондитерській, хлібопекарській і молочної галузях.

Читайте: Передбачив на 100 років наперед: як геніальність Жана Суффле допомогла створити агрогіганта

На сьогодні кількість постачальників, здатних забезпечити покупця сировиною, яка відповідає новим вимогам, досить обмежена. Встановлення нових вимог змушує виробника своєчасно визначити постачальників сировини з низьким вмістом цих контамінантів (ГЕ і 3МХПД).

Це обмеження діє в Євросоюзі, і багато інтернаціональних компаній уже вносять його у вимоги, які висувають своїм контрагентам. Найближчим часом це торкнеться і всіх виробників харчових продуктів, що використовують у вигляді сировини олійножирову продукцію. Оскільки Україна впевнено нарощує товарообіг з європейськими партнерами, цьому питанню необхідно приділити особливу увагу.

У ході презентацій і дискусії під час круглого столу обговорюватимуться ключові моменти, які стосуються цієї теми:

  • сучасна практика європейської харчової промисловості щодо ГЕ і 3МХПД;
  • на що звернути увагу для правильного вибору методики визначення зазначених контамінантів;
  • що може означати для виробника олійножирової продукції відмова від відповідності новим вимогам;
  • як зміниться ринок жирів;
  • які нові можливості відкриваються для України.

Спікери круглого столу:

  • Др. Руслан Абдулла, директор зі сталого розвитку, Департамент досліджень і розробок, Малайзійська рада виробників пальмової олії;
  • Олексій Удовенко, директор регіонального представництва Малазійської ради виробників пальмової олії;
  • П’єтро Паганіні, Fox School of Business, Temple University, Італія.

Landlord раніше повідомляв про те, чому угорські фермери тотально замінюють соняшник на сою.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також