Новини / Аналітика     07 червня 2019 12:10

Агроаналітики США складають перші прогнози щодо урожаю кукурудзи

Враховуючи унікальну ситуацію з посівною у США цього року, коли станом на 2 червня зійшло тільки 46% кукурудзи (тоді як середній 5-річний показник – 84%), американські агроаналітики не можуть зробити зараз коректний прогноз щодо урожаю.

Про це повідомляє Reuters.

Як правило, USDA (Міністерство сільського господарства США), публікує перші прогнози щодо урожаю через тиждень після того, як сходження на загальних площах під культурою досягло 45–50%.

Щотижня респонденти повідомляють про приблизний відсоток посівів у їхньому окрузі, які перебувають у відмінному, доброму, задовільному, поганому і дуже поганому стані. Ринок сільського господарства, як правило, зосереджується на тих посівах, які  перебувають у хорошому і відмінному стані.

Читайте: Новий стандарт на пшеницю: на що звернути увагу виробникам

Важливо розуміти, що спостереження відображають ту частину посівів, які вже зійшли, а не ті поля, поля, які потребують пересадження.

Як написала у своїй статті відомий оглядач агроринку Карен Браун, враховуючи унікальну ситуацію цього року, ринкові аналітики можуть недооцінювати умови кукурудзи. Необхідно проводити перехресну перевірку з прогресом у наступні дні та спостерігати за показниками площі посівів і площі сходжень, щоб оцінити, як нові сходження кукурудзи можуть впливати на прогноз.

За останні 20 років, у разі більш повільного сходження кукурудзи на початку червня, урожаї, як правило, мали нижчі показники, але для 2019 року вони не можуть бути коректними аналогами через критично повільний темп сходження в цьому сезоні.

20-річна середня ставка на початкові умови кукурудзи – це 69% відмінного урожаю, а останній п’ятирічний показник становить 73%.

Landlord раніше повідомляв про те, що тільки 19% посівів сої в американських господарствах дали сходження станом на 2 червня, що стало найповільнішим рекордом від 1999 року. Для порівняння: середній показник за останні 10 років становить 56%, а минулорічний – 65%.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також