Агролайф    14 січня 2019 17:03

Вчені довели, що алкоголь полегшує розмову з іноземцями

Науковці довели, що алкоголь у невеликих дозах здатен прискорити вивчення іноземної мови та полегшити спілкування з іноземцями. На підтвердження своєї теорії британські та нідерландські вчені провели серію експериментів, до яких залучили 50 добровольців.

Результати свого дослідження науковці опублікували в науковому виданні Journal of Psychopharmacology.

В експериментів взяли участь 50 німецьких громадян, які вивчали нідерландську мову в університеті. Під час деяких уроків їм пропонували випити невелику дозу алкоголю, яку регулювали в залежності від маси та властивостей організму.

Вони повинні були розмовляти з носіями мови, які не знали про алкоголь. Зустрічі також записувалися на відео, аби потім науковці могли його опрацювати.

Читайте: З Нового року алкоголь знову подорожчає

Після кількох зустрічей, з алкоголем та без, носії мови відчували різницю в спілкуванні. Вчені також відмічали розкутість у поведінці піддослідних та відсутність сорому, боязкість зробити помилку й так званого «гальмування».

Річ у тім, що алкоголь, впливаючи на когнітивні функції та порушуючи рухи, одночасно «дає дозвіл» на помилку. Тож людина перестає боятися говорити неправильно, а відтак – почувається впевненіше та концентрує свої сили, вміння й навички на самій розмові, а не відволікається на страх і сумніви.

Як повідомляв раніше Landlord, 2019-го українці більше купуватимуть акцизного алкоголю заводського виробництва. Натомість відмовлятимуться від самогону й інших домашніх алкогольних напоїв. Це зумовлено здешевленням цукру і яблук та відмовою уряду переглядати підвищення розміру акцизів.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...