Події / Календар     28 серпня 2017 15:12

19 вересня Україна і Нідерланди обговорять переспективи ринку біопалива


Форум стартує відразу після відкриття міжнародної конференції «Енергія з біомаси 2017».

Протягом першої сесії учасники представлять та обговорять використання твердої біомаси для виробництва теплової енергії. Подискутують про ресурси, якість, сертифікацію та підтримку ринку за допомогою податкових пільг або державних субсидій.

Тема другої частини форуму використання цукрового буряку та сільськогосподарської біомаси для виробництва рідких біопалив, які застосовують у секторах теплопостачання та транспорту.

Своїм досвідом поділяться українські та нідерландські експерти і практики.

«Україна зіткнулася зі значними викликами у секторі енергетики, і біомаса як енергетичний ресурс може зробити суттєвий внесок у виробництво теплової енергії, електроенергії та біопалив. Нідерландські компанії мають досвід дослідження, розробки і впровадження всіх біоенергетичних технологій (у т.ч. пряме спалювання, сумісне спалювання, анаеробне зброджування, виробництво енергії з відходів), а також досвід розвитку біоекономіки», — зазначають організатори.

Метою форуму стане сприяння сталому використанню біомаси та біопалива в теплопостачанні та транспорті, пошук можливих шляхів співробітництва для розробки спільних проектів.

 

Дата та час проведення: 19 вересня 2017 року, 10:00-17:00

Місце проведення: Київ, вул. Володимирська, 55, Секційний Зал на 3-му поверсі

Організатор: НТЦ «Біомаса»

Зацікавлені учасники форуму з української сторони можуть надсилати свої бізнес-профілі організаторам на tryboi@biomass.kiev.ua до 1 вересня 2017 р. На основі цих даних учасники із Нідерландів сформують плани переговорів з українськими компаніями.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!