Події    28 серпня 2018 15:06

Рекордний День поля 2018 у Кропивницькому об’єднав аграріїв з усієї України


У Кропивницькому відбувся наймасштабніший День поля-2018 в Україні від ГК UA Group, ТД «Соєвий вік»! Другий рік поспіль захід побив рекорди відвідуваності, вразив різноманіттям демопоказів, інтенсивністю ділової та розважальної програми, презентаціями нових проектів, продуктів і рішень.

– Ми виросли до розмірів своєрідної тематичної платформи, так званого «аграрного клубу за інтересами», – відзначив під час вітального виступу головний організатор, власник Торгового дому «Соєвий вік», засновник ГК UA Group Олександр Ушаков.

Якщо говорити мовою цифр, варто відзначити, що за останні 5 років День поля у Кропивницькому зібрав понад 5000 учасників, більше 500 компаній-партнерів, близько тисячі різноманітних контрактів і програм, десятки тисяч позитивних відгуків учасників! Цьогоріч учасниками заходу ГК UA Group, ТД «Соєвий вік» стали 50 відомих українських та іноземних агрокомпаній, 20 всеукраїнських аграрних ЗМІ, 800 гостей, 200 представників бізнесу.

Під час ділової програми спікери презентували власні напрацювання в області селекції та генетики, новинки органічного та хімічного вирощування, лабораторне обладнання і прилади для точного землеробства, програми фінансування та кредитування аграріїв, новітні зразки сільськогосподарської техніки та мобільний завод із переробки насіння.

– Завжди приводжу такий приклад: можна закупити високоякісне насіння, але посіяти його в необроблений ґрунт, обробити неякісними засобами захисту, не дати добрив. За таких умов про високі показники врожайності тієї чи іншої культури можна буде забути, – розповідає Олександр Ушаков. – З іншого боку, якщо фермер візьме дешеве насіння сумнівної якості, а всі інші процеси зробить згідно технології, він також не отримає бажаних результатів. І тільки якщо на кожному етапі вирощування ми робитимемо все правильно, дотримуючись комплексної технології, можна буде розраховувати на великі врожаї та прибутки.

Нашим головним завданням було довести, презентувати цю комплексну технологію, представити ті продукти і рішення, які ми дослідили, перевірили і можемо радити нашим клієнтам. Адже для фермера доля помилки при виборі товару чи послуги зазвичай вартує величезних грошей. І тут помилок бути не повинно. Так, ми дедалі більше залежимо від погодних умов, але досі чимало втрачаємо ще й через людський фактор: ГМО, фальсифікації посівмату та ЗЗР, недотримання технологій вирощування тощо, – наголосив засновник UA Group і додав, що для групи компаній пріоритетом стала не традиційна реалізація товарів, а допомога аграріям на всіх етапах вирощування. Перш за все це забезпечення сільгоспвиробників чітко визначеним ланцюгом товарів і послуг. Адже у тому, щоб фермер отримав максимальні врожаї та прибутки мають бути зацікавлені усі без винятку учасники ринку. Саме тому  ГК UA Group, ТД «Соєвий вік» сьогодні вже не просто продає товар і послуги, а й працює з аграрними розписками, векселями, допомагає аграріям продавати вирощений врожай за вигідними цінами.

– Крім того, ми робимо впевнені кроки у напрямку переробки вирощеної продукції. Уже сьогодні ми запустили в роботу перші мобільні насіннєві переробні заводи, які допоможуть вітчизняним аграріям зменшити витрати на логістиці і покращити якість насіннєвого матеріалу.  

Усе це, переконаний, ми змогли донести до наших гостей і партнерів. Нашому агросектору є чим пишатися і потрібно якомога частіше за допомогою таких платформ це робити. Окремо хотів би подякувати усьому дружньому колективу ГК UA Group, завдяки якому День поля 2018 у Кропивницькому справді вдався на славу! – не приховує своїх емоцій Олександр Ушаков.

А приємним підсумком Дня поля ГК UA Group, ТД «Соєвий вік» став традиційний розіграш серед аграріїв путівки на двох на 7 діб до Чорногорії в рамках нового проекту групи компаній – «Подорожуй з UA Group»! Щасливим власником двох білетів до мальовничої Чорногорії став голова ФГ «Промінь» Новомиргородського району Кіровоградської області Валерій Аврахов. До слова, пан Валерій разом із дружиною вже відпочивають на Балканах. Крім головного подарунку організатори розіграли ще близько 80 призів від компаній-партнерів. Саме тому з упевненістю можна констатувати, що День поля 2018 у Кропивницькому подарував усім присутнім не лише багато корисної інформації, а й незабутні емоції та враження.

– З радістю приїду до вас знову, наступного року чекайте в гості фермерів із Черкащини! – запевнив аграрій із Сміли Віталій Огурний.

– «День поля 2018: Єдність заради успіху» став історією, а ми починаємо готуватися до наступного такого заходу вже у 2019-му! Буде ще масштабніше і цікавіше! – наостанок пообіцяв Олександр Ушаков.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...