Події    18 травня 2018 12:26

На цьогорічний День поля та саду на «Бучачагрохлібпром» завітає в.о. Міністра аграрної політики та аграрний комітет ВРУ


На одне із найуспішніших та найбільших підприємств Тернопільщини – компанію ТзОВ «Бучачагрохлібпром», 15 червня з’їдуться не лише провідні аграрії зі всієї України, а й в.о. міністра аграрної політики та продовольства України Максим Мартинюк разом із членами аграрного комітету ВРУ.

Причиною такого візиту стане відзначення Всеукраїнського Дня поля та саду, який вже не один рік організовує підприємство ТзОВ «Бучачагрохлібпром» на території свого насіннєвого заводу, що у селі Підзамочок.

В рамках заходу учасники зможуть оглянути демонстраційні ділянки озимих та ярих культур, насіннєві ділянки з використанням технологій від іноземних компаній щодо захисту рослин, а також – оглянути й сільськогосподарську техніку підприємства. Крім цього, гості Дня поля та саду матимуть можливість побувати на фермерському господарстві «ГАДЗ», де ознайомляться з інтенсивними технологіями вирощування, зберігання та сортування фруктів. Подібна програма заходу стала вже традиційною та спрямована на вдосконалення професійних навичок аграріїв, обмін корисною інформацією, а також – прокладання містка співпраці.

Нагадаємо, ТзОВ «Бучачагрохлібпром», досвідчений та надійний партнер сільгоспвиробника у забезпеченні стабільних врожаїв, засноване у 2004 році. За цей період, завдяки висококваліфікованим спеціалістам, використанню новітніх технологій та постійному удосконаленню якості продукції, компанія займає одне з провідних місць серед виробників насіння, реалізуючи кращі продукти на насіннєвому ринку, маючи в своєму розпорядженні потужну матеріально-технічну базу, сучасний машинно-тракторний парк, грунтооброблювальну, посівну, зернозбиральну техніку.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...