Події / Календар     19 листопада 2019 12:23

Конференція PRO100AGRO: останній день продажу квитків за зниженими цінами

3 грудня в Києві відбудеться визначна аграрна подія року – конференція PRO100AGRO, на якій кращі фахівці галузі поділяться власним досвідом та розкажуть про основні тренди сучасного агробізнесу.

Landlord виступає медіа-партнером заходу.

PRO100 AGRO – це щорічна конференція компанії «Кернел» у рамках партнерської програми Open Agribusiness, яка створена для обміну практиками, трендами та найефективнішими інструментами з метою сприяння розвитку малого і середнього агробізнесу в Україні.

У програмі конференції заплановано виступи спікерів – провідних експертів аграрної галузі. Зокрема:

  • про нові можливості українського агробізнесу, прогнози та перспективи розповідатиме генеральний директор «Кернел» Євген Осипов;
  • про використання супутникових даних для задач точного землеробства поділиться досвідом керівник служби моделювання та моніторингу «Кернел» Євген Сапіженко;
  • про ринок соняшнику та тренди, про потенціал ВО соняшнику доповість керівник розвитку бізнесу олійних культур, Syngenta, Іспанія, Луїс Карлос Алонсо.

Читайте: Що дала Кернелу технологія Big Data – Євген Осипов

Наголошуємо, що сьогодні, 19 листопада, останній день продажу квитків на конференцію PRO100AGRO за зниженими цінами. Якщо сьогодні придбати квиток можна за ціною 1000 грн, то завтра він коштуватиме вдвічі дорожче – 2000 грн. Тож не зволікайте!

Придбати квитки можна за посиланням.

Landlord раніше повідомляв про те, що компанія «Кернел» започаткувала онлайн-платформу Open Agribusiness, яка відкриває потужні перспективи для фермерів.

Читайте також