Події / Landlord event     27 листопада 2017 17:41

23 листопала 2017 року в Одесі пройшла ділова зустріч «Кава з LANDLORD» спільно з консалтинговою компанією K.A.C. Group.


Бізнес-зустріч «Кава з Landlord», партнерами якої виступила компанія  К.А.С. Груп зібрала понад 20 представників агробізнесу України, яких цікавила тема – «Актуальні рішення для міжнародного бізнесу в епоху BEPS і автоматичного обміну інформацією».  Місце зустрічі вибрали конференц-зал респектабельного готелю GAGARINN в місті-герої Одесі.

Розпочав зустріч Володимир Гаркуша Старший партнер K.A.C. Group, котрий розповів про правову легалізацію громадянина України в якості бенефіціара, формуванню доходів та фінансових потоків з урахуванням  української, іноземної частин бізнесів і податкових аспектів.

Ніна Нетесова Керівник міжнародного департаменту K.A.C. Group розповіла про корпоративні рішення по операційній діяльності для експорту товарів аграрного сектора, юрисдикції, нові вимоги, тенденції. Чому потрібна професійна експертиза існуючої структури і коли необхідна її заміна.

Савченко Ольга, провідний юрист-міжародник K.A.C. Group розкрила нюанси щодо вимог та процедур відкриття міжнародних рахунків.

Тема доповіді Тетяни Кузьмич Адвоката та старшого партнера – «Представництва іноземних юрисдикцій в Україні: ефективні інструменти для виконання поточних бізнес-задач і адміністрування». В ході виступу були розкриті питання запобігання уникнення статусу постійного представництва, здійснення фінансового моніторингу клієнтів фінансовими установами, законодавчі вимогу та економічні сенси необхідності розкриття інформації про кінцевих бенефіціарів.

 

K.A.C. Group буде продовжувати практику подібних бізнес-зустрічей. Адже законодавча та правова база в агробізнесі набуває все більшого міжнародного масштабу. Консультації та супровід надійних консалтингових та юридичних компаній можуть покращити умови та знизити ризики при експорті агропродукції.

Слідкуйте за анонсами!

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!