Новини / Фінанси     12 вересня 2023 10:34

В Україні стартувала грантова програма для дрібних та середніх підприємців

Підприємці можуть отримати до 800 000 грн для розвитку власної справи

В Україні стартувала національна акселераційна програма “Власне”, що має на меті підтримати розвиток українських підприємств та надати мікро-, малому та середньому бізнесу інструменти для швидкого зростання, залучення нових клієнтів та інвесторів.

У межах програми підприємці можуть отримати до 800 000 грн, мовиться на сайті Дія.Бізнес.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Освітня складова

До освітньої складової програми долучаться понад 15 провідних спікерів та понад 200 менторів із різних сфер бізнесу.

Онлайн формат містить 10 освітніх модулів, що допоможуть підприємцям краще розібратися у питаннях: аналізу бізнес-моделі, маркетингової стратегії, залучення фінансування та експортної стратегії, побудови сервісної системи бізнесу, цифрової трансформації, розвитку продукту та інновацій.

Менторський супровід

Тисяча учасників, які найкраще виконуватимуть тестові завдання після кожного модуля, матимуть змогу перейти до наступного етапу програми – індивідуального менторського супроводу, який впроваджуватимуть центри підтримки підприємців Дія.Бізнес. Ця менторська підтримка буде доступна у зручному для учасника форматі: як офлайн, так і онлайн.

Фінансова складова

Наприкінці навчання учасники презентуватимуть свої бізнес-концепції, а ментори визначать понад 30 переможців. Вони отримають фінансову підтримку в розмірі 100 000 грн кожен. 10 учасників з найвищими балами позмагаються за можливість залучити головний приз програми «Власне» – 800 000 грн.

Для кого

Участь у програмі можуть взяти як підприємці-початківці, які тільки прагнуть відкрити бізнес і потребують менторингу, так і активні підприємці, які хочуть досягнути нових вершин у своїй справі або залучити фінансові ресурси.

Як взяти участь

Для того, щоб взяти участь потрібно до 24 вересня подати заявку.

Нагадаємо, громадська організація “Міжнародна фундація розвитку” оголосила про старт конкурсу грантової підтримки для енергомодернізації підприємств під час воєнного часу. Проєкт передбачає надання організаційної, технічної та фінансової підтримки 25 обраним підприємствам, котрі постраждали від військових дій.

EU4Business за фінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини запускає чергову хвилю грантів на 3 млн євро. Гранти надаватимуться задля підтримки відновлення підприємницької діяльності на територіях України, що найбільше постраждали від бойових дій та були окуповані.

На відновлення бізнесу, розширення виробництва товарів та послуг, розвиток нових напрямків USAID планує надати близько 100 грантів на суму від $10 тис. до $35 тис. (приблизно від 360 тис. грн до 1,3 млн грн). Грантова програма має підтримати українські малі та середні сімейні і жіночі підприємства.

Майже 18 млн грн виплатили ще 8 агропідприємствам на розвиток садівництва, ягідництва, виноградарства та тепличного господарства у межах урядової грантової програми єРобота з підтримки малого та середнього бізнесу.

В Україні стартувала програма підтримки жінок-підприємиць в агро Empowering Women in Agrifood (EWA) від EIT Food з можливістю отримати грант до 10 тис. євро на розвиток власної справи чи стартапу.

24 оператори органічного ринку отримають підтримку в межах третього етапу грантової програми “Підтримка органічного сектору в Україні”, яку ініційовано об’єднанням “Органічна ініціатива”, на загальну суму 90 тис. швейцарських франків.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також