Новини / Фінанси     29 серпня 2023 17:34

На енергомодернізацію підприємства можна отримати півмільйона гранту

Участь у конкурсі можуть взяти приватні підприємства виробничого сектору. Пріоритет надаватиметься тим, які здійснили тимчасову релокацію та продовжують господарську діяльність

Громадська організація “Міжнародна фундація розвитку” оголосила про старт конкурсу грантової підтримки для енергомодернізації підприємств під час воєнного часу. Проєкт передбачає надання організаційної, технічної та фінансової підтримки 25 обраним підприємствам, котрі постраждали від військових дій.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

В межах конкурсу фахівці проводитимуть на підприємствах експрес-енергоаудити, шукатимуть шляхи розвитку потенціалу та поліпшення енергоефективності.

Участь у конкурсі можуть взяти приватні підприємства виробничого сектору. Пріоритет надаватиметься тим, які здійснили тимчасову релокацію та продовжують господарську діяльність.

Переможці відбору отримають грант розміром 10 000 євро в розрахунку на підприємство.

Кошти можуть бути використані виключно для фінансування енергоефективних заходів, визначених у грантовому договорі за результатом проведення енергоаудиту.

Анкета для подання заявки на участь у конкурсі доступна за посиланням.

Нагадаємо, EU4Business за фінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини запускає чергову хвилю грантів на 3 млн євро. Гранти надаватимуться задля підтримки відновлення підприємницької діяльності на територіях України, що найбільше постраждали від бойових дій та були окуповані.

На відновлення бізнесу, розширення виробництва товарів та послуг, розвиток нових напрямків USAID планує надати близько 100 грантів на суму від $10 тис. до $35 тис. (приблизно від 360 тис. грн до 1,3 млн грн). Грантова програма має підтримати українські малі та середні сімейні і жіночі підприємства.

Майже 18 млн грн виплатили ще 8 агропідприємствам на розвиток садівництва, ягідництва, виноградарства та тепличного господарства у межах урядової грантової програми єРобота з підтримки малого та середнього бізнесу.

В Україні стартувала програма підтримки жінок-підприємиць в агро Empowering Women in Agrifood (EWA) від EIT Food з можливістю отримати грант до 10 тис. євро на розвиток власної справи чи стартапу.

24 оператори органічного ринку отримають підтримку в межах третього етапу грантової програми “Підтримка органічного сектору в Україні”, яку ініційовано об’єднанням “Органічна ініціатива”, на загальну суму 90 тис. швейцарських франків.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також