Об’єднання учасників органічного сектору України “Органічна ініціатива” оголосив про початок прийому заявок в рамках 3-го етапу програми “Підтримка органічного сектору в Україні”, який буде впроваджуватись за підтримки Швейцарії.
Про це повідомляє Органічна ініціатива.
На цьому етапі безповоротну нецільову допомогу буде надано заявникам, що є юридичними особами або ФОП, які працюють або релоковані зі звільнених територій України у Донецькій, Житомирській, Київській (лише область), Миколаївській, Сумській, Харківській, Херсонській областях.
Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter
“Надіслати необхідно заявку (підписану і відскановану/сфотографовану та у форматі Word) на отримання безповоротної нецільової фінансової допомоги разом разом із копією органічних сертифікатів за останні 2 роки і підписаною декларацією”, — ідеться у повідомленні.
На основі опитування, проведеного Органічною ініціативою серед українського органічного бізнесу на початку 2023 року, QFTP підтримає органічних операторів України з метою збереження їхнього органічного виробництва, переробки та/або торговельної діяльності.
Читайте також: Швейцарська федеральна залізниця збудує нові термінали та міські хаби
Заявку необхідно надіслати не пізніше 21 травня 2023 року на електронну адресу info@organicinitiative.org.ua.
Результати будуть оприлюднені в мережі Інтернет (на сайтах organicinfo.ua, organicinitiative.org.ua, qftp.org,) не пізніше 1 червня 2023 року.
Ознайомитись із положенням про грантову програму “Підтримка органічного сектору в Україні” в рамках 3-го етапу (травень-червень 2023 року). За посиланнями також можна завантажити Форму заявки на одержання гранту та Декларацію заявника у форматі Word.
Питання щодо грантової програми можна задати Наталії Чоловській, президентці ЛМГО “Екотерра” за тел. +380 50 430 7623 або направити на електронну пошту info@organicinitiative.org.ua.
Нагадаємо, Мінагрополітики та Держпродспоживслужба спільно з фахівцями швейцарсько-української програми QFTP напрацювали план з відновлення та розвитку органічного та молочного секторів, які суттєво постраждали через війну.
У серпні 2022 року Швейцарія виділила близько 100 млн гривень на підтримку господарств з виробництва молока в тих регіонах, що постраждали від бойових дій, а саме: в Чернігівській, Київській та Сумській областях.
31 січня 2023 року завершилася реалізація другої фази швейцарського гуманітарного проєкту, в межах якого молочні ферми Харківської області мали змогу отримати необхідні для забезпечення гігієни виробництва молока засоби.
Згідно з прогнозами 20% горіхових садів України будуть органічними до 2030 року.
Валерія Пепеля
Підписуйся на наш Telegram. Стеж за новинами у зручному форматі!