Новини / Фінанси     15 серпня 2023 18:47

Ще вісім агропідприємств отримали 18 млн грн грантових коштів на розвиток

Повністю виплатили гранти 64 господарствам на розвиток проекту “Свій сад” і 13 господарствам на розвиток проекту “Своя теплиця”

Майже 18 млн грн виплатили ще 8 агропідприємствам на розвиток садівництва, ягідництва, виноградарства та тепличного господарства у межах урядової грантової програми єРобота з підтримки малого та середнього бізнесу.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Загалом від початку 2023 року 95-ти господарствам виплачено майже 361 млн грн державної підтримки. Зокрема, 285,7 млн грн отримало 81 агропідприємство на розвиток проекту “Свій сад”, ще понад 75,2 млн грн отримали 14 господарств  на реалізацію проекту “Своя теплиця”.

З початку дії програми наразі вже виплачено майже 410 млн грн 104 суб’єктам господарювання. З них для розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства 88 отримувачів отримали понад 320,7 млн грн. Для розвитку тепличного господарства 16 отримувачам гранту виплачено 89,3 млн грн.

Повністю виплатили гранти 64 господарствам на розвиток проекту “Свій сад” і 13 господарствам на розвиток проекту “Своя теплиця”.

Довідка. Урядова грантова програма передбачає підтримку малого і середнього бізнесу. Серед її переваг – можливість для кожного бажаючого створити чи розвивати власний бізнес за напрямками “Своя справа”,  “Свій сад”, “Своя теплиця”, “Новий рівень”.

Нагадаємо, Міністерство аграрної політики та продовольства України створило портал супутникового моніторингу господарств, які отримали грантову підтримку від держави в рамках програми “єРобота”.

В Україні з’явився мобільний додаток єБазар для всіх фермерів та простих українців, який допоможе збути надлишок вирощеної в саду чи на городі продукції. Для цього навіть не потрібно їхати на базар.

У кабінеті аграрія ДАР додано новий розділ Фермерське господарство, де представник ФГ юридичної особи або ФОП – засновник сімейного фермерського господарства може відправити заявку на приєднання до кабінету ФГ земельних ділянок від громадян України членів або засновників фермерського господарства.

Уже 100 агропідприємств отримали урядові грантові виплати на розвиток своєї справи. Тривають виплати аграріям у межах урядової грантової програми підтримки малого та середнього бізнесу єРобота.

На відновлення бізнесу, розширення виробництва товарів та послуг, розвиток нових напрямків USAID планує надати близько 100 грантів на суму від $10 тис. до $35 тис. (приблизно від 360 тис. грн до 1,3 млн грн). Грантова програма має підтримати українські малі та середні сімейні і жіночі підприємства.

ФГ “Лиманська коза” отримає грант 3500 євро на відновлення сирного виробництва від італійського концерну Nazionale del Parmigiano Reggiano.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Матеріали по темі

Фінанси        16 листопада 2023 18:11

МХП відзвітував про прибуток у $122 млн

Фінанси        09 листопада 2023 16:19

Верховна Рада ухвалила держбюджет-2024