Новини    16 червня 2023 15:11

Українські фермерки можуть отримати гранти на створення і розвиток крафтових виробництв


На відновлення бізнесу, розширення виробництва товарів та послуг, розвиток нових напрямків USAID планує надати близько 100 грантів на суму від $10 тис. до $35 тис. (приблизно від 360 тис. грн до 1,3 млн грн). Грантова програма має підтримати українські малі та середні сімейні і жіночі підприємства.

Про це повідомляє USAID

Фінансова підтримка надаватиметься на цілий перелік напрямків:

  • запровадження інноваційних рішень у бізнес-процеси для збільшення обсягів виробництва та продажів або підвищення ефективності бізнесу;
  • розширення асортименту продукції або послуг для диверсифікації та сталого розвитку;
  • відкриття нового напрямку в рамках існуючого бізнесу;
  • розбудова експорту;
  • впровадження заходів для просування продукції, у тому числі інструментів цифрового та контент-маркетингу та ін.

Грантова програма охопить ІТ, виготовлення меблів, переробку харчових продуктів, виготовлення предметів домашнього вжитку, крафтові виробництва. Цей перелік не є вичерпним, тож подати заявку можуть і представники інших галузей. Однак USAID уточнює, що гранти не будуть надаватися на перепродаж товарів та послуг.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Заявник повинен бути українським приватним підприємством з кількістю працівників до 250 осіб. Річний оборот має бути меншим, ніж 50 млн євро, та/або річний баланс меншим, ніж 43 млн євро.

Бізнес має бути сімейним, тобто тим, яким володіють та керують два та більше членів однієї родини. Доля жінки або жінок у цьому бізнесі повинна перевищувати 50%. Також саме жінка має керувати цим бізнесом.

Процес подання заявок відбуватиметься в один етап. Заявники повинні подати заповнену грантову заявку (Додаток А) та деталізований бюджет гранту (Додаток B).

Прийом заявок триватиме до 24 липня 2023 року. Для цього необхідно заповнити електронну аплікацію на платформі SUBMITTABLE.

Ознайомитись з інструкціями щодо заповнення заявки та шаблонами можна за посиланням. У разі виникнення додаткових питань зв’язатися з організаторами можна за електронною поштою Grants@CEPUkraine.org із зазначенням “RFA-2023-033” в темі листа.

Довідка: USAID співпрацює з Україною з 1992 року, підтримуючи зміцнення країни, зокрема у боротьбі проти агресії Росії, та на шляху до демократичного та економічного розвитку. Зараз 42 ініціативи USAID відповідають на негайні потреби України та сприяють її довгостроковому розвитку як незалежного, суверенного, демократичного та процвітаючого суспільства. Від початку повномасштабної війни Росії, 24 лютого 2022 року, USAID надало $16,75 млрд прямої бюджетної підтримки, $1,4 млрд гуманітарної допомоги та понад $1 млрд технічної допомоги. Також запрошуємо відвідати вебсайт Місії USAID в Україні: http://www.usaid.gov/ukraine, та сторінку у Фейсбук: https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...