Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) надасть співфінансування для 20 українських аграрних переробних підприємств для відновлення та розвитку експортного потенціалу.
У USAID АГРО відзначають, що підприємства можуть отримати співфінансування, щоб досягти таких результатів:
- збільшити обсяги закупівлі та переробки сировини, зокрема, налагоджуючи довгострокове партнерство з мікро-, малими та середніми агровиробниками;
- запровадити нові технології та практики переробки продукції зернових, щоб збільшити продуктивність щонайменше на 25%;
- розробити довгострокову експортну стратегію та збільшити обсяги продажів на 20% через 5 нових експортних каналів та ринків збуту готової продукції переробки;
- збільшити обсяги продажів на закордонних ринках;
- участь у конкурсі можуть брати недержавні (приватні) підприємства/компанії, які мають експортно орієнтовані стратегії розвитку та є постійними експортерами.
Особливу увагу Програма USAID АГРО звертатиме на відновлення та посилення переробних потужностей з метою виробництва продукції з доданою вартістю на експорт з таких категорій вхідної сировини:
- кукурудза на комбікорми і на харчові продукти;
- пшениця для продовольчих, промислових і кормових цілей;
- жито на промислові та кормові цілі;
- насіння соняшнику промислове;
- високоолеїнове насіння соняшнику;
- соєві боби на промислові та кормові цілі;
- насіння сортове та звичайного циклу.
Важливо: не передбачається участь проєктів, спрямованих на зберігання зернових, олійних та бобових, що включає приймання, очищення, сушіння, зберігання, відвантаження зерна на залізницю та автотранспорт.
Повний опис технічного завдання.
Усі питання щодо конкурсу спрямовуйте на скриньку [email protected], у темі листа вкажіть назву конкурсу РПЗ-08.
Дедлайн: 31 травня 2024 р. — кінцевий термін подання заявок.
Нагадаємо, програма USAID “Конкурентоспроможна економіка України” запускає новий інструмент підтримки підприємців, у межах якого з українськими компаніями будуть укладатися угоди про партнерство.
Так, за співфінансування Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) буде реалізований проєкт підтримки виробництва молока з доданою вартістю сімейними господарствами.
У рамках проєкту підрядник отримає підтримку для покращення та розширення діяльності сімейних господарств молочного напрямку у Полтавській, Сумській та Чернігівській областях шляхом надання їм ветеринарних послуг, юридичних консультацій щодо забезпечення пасовищ і сіножатей для худоби, закупівлі обладнання для заготівлі кормів.
USAID АГРО надасть до 5,6 млн грн фінансування для реалізації субгранту, метою якого є запобігання проявам корупції у сфері земельних відносин та захист прав землевласників і землекористувачів.
Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) передало Україні 57 когенераційних газопоршневих установок (КГУ) потужністю від 50 кВ до 1500 кВ. Завдяки цьому теплопостачальні підприємства зможуть генерувати додатково 56,5 МВт електроенергії для власних потреб та забезпечать теплом близько 1 млн громадян та 960 об’єктів соціальної сфери.
Проєкт USAID “Економічна підтримка України” закупив 50 сучасних вагонів-хоперів для потреб “Нібулон”. Вагони виготовлятимуть на львівському заводі “Карпати”.
USAID АГРО завершила передачу фермерам мінеральних добрив і насіння соняшника та кукурудзи. Допомогу отримали 8223 агровиробники у 15 регіонах країни.
Дві організації водокористувачів отримали по 18 мільйонів гривень кожна від Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) для модернізації зрошувальних систем.
Corteva та Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) розпочали співпрацю для підтримки українських фермерів. Передбачається, що завдяки цій співпраці USAID і Corteva Agriscience сприятимуть досягненню спільних цілей щодо розширення доступу фермерів до сировини, фінансування та зберігання зібраного врожаю, передає пресслужба компанії.
Агрохолдинг ІМК нещодавно отримав від USAID два телескопічні навантажувачі Massey Ferguson TH.7038, інформує пресслужба USAID Ukraine.
Валерія Пепеля
Підписуйся на наш Telegram. Стеж за новинами у зручному форматі!