Новини    23 липня 2023 19:08

USAID закупив для “Нібулон” 50 хоперів-зерновозів

Перші десять вагонів уже доставили для роботи, кожен хопер вміщає до 70 тонн зерна

Проєкт USAID “Економічна підтримка України” закупив  50 сучасних вагонів-хоперів для потреб “Нібулон”. Вагони виготовлятимуть на львівському заводі “Карпати”, поінформували у пресслужбі компанії.

Перші десять вагонів уже доставили для роботи, кожен хопер вміщає до 70 тонн зерна.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Компанії необхідно доставляти зерно з 12 заблокованих річкових портів, що розташовані на Південному Бузі та Дніпрі.

До блокади через Дніпро та Південний Буг перевозили понад 15 млн тонн вантажів на рік, із яких понад 4 млн тонн — зернові. Зараз украй важливо відновити транспортування цих обсягів української агропродукції, — зазначив директор із взаємодії з органами державної влади та питань сталого розвитку “Нібулон Михайло Різак.

Читайте також: Попри війну “Нібулон” будує новий термінал на Дунаї

Довідка: Нібулон – один із найбільших українських виробників та експортерів сільськогосподарської продукції. До складу підприємства входять 22 виробничі філії (виробництво сільгосппродукції на 82,5 тис. га орендованих земель), 19 елеваторних комплексів і перевантажувальних терміналів із загальним обсягом одноразового зберігання 1,77 млн т, суднобудівно-судноремонтний завод і судноплавна компанія.

Нагадаємо, Філія “Бессарабська” компанії “Нібулон” експортувала перший мільйон тонн зернових, на долю термінала в Ізмаїлі припадає 70% загального експорту агрохолдингу.

Компанія “Нібулон” нині продовжує працювати та виконувати свої зобов’язання, використовуючи лише 32% своїх потужностей.

Компанія “Нібулон” почала закупівельну кампанію ранньої групи культур урожаю-2023. 21 червня перевантажувальний термінал у м. Миколаїв прийняв першу партію ячменю.

Перевантажувальний термінал компанії “Нібулон” (філія Козацька), що розташований на території селища Козацьке Херсонської області, опинився під водою внаслідок руйнування греблі Каховської гідроелектростанції.

Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков повідомив, що попри те, що консультації з партнерами по зерновій ініціативі тривають, США вже заявили про підтримку України у розвитку альтернативних експортних шляхів з транспортування українського збіжжя та фінансуванні проєктів сільського господарства.

USAID АГРО завершила передачу фермерам мінеральних добрив і насіння соняшника та кукурудзи. Допомогу отримали 8223 агровиробники у 15 регіонах країни.

Дві організації водокористувачів отримали по 18 мільйонів гривень кожна від Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) для модернізації зрошувальних систем.

Corteva та Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) розпочали співпрацю для підтримки українських фермерів. Передбачається, що завдяки цій співпраці USAID і Corteva Agriscience сприятимуть досягненню спільних цілей щодо розширення доступу фермерів до сировини, фінансування та зберігання зібраного врожаю, передає пресслужба компанії.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...