Новини    11 лютого 2018 09:55

Урядовці обіцяють зменшити бюрократизм при будівництві сільгоспбудівель


Діючі вимоги до сільгоспбудівель будуть максимально дебюрократизовані. Про це заявив перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Максим Мартинюк під час  міжвідомчого обговорення діючих процедур та вимог до будівництва тваринницьких комплексів. На нараді були також присутні представники Мінрегіонбуду, Мінекології, Держпродспоживслужби, Держархбудінспекціі, проектних інститутів, тваринницьких підприємств та громадськості.

Сприяти зменшенню дозвільного навантаження при будівництві фермерських споруд взялись урядовці, в рамках державної підтримки агросектору у 2018 році.

Згідно повідомленню Мінагрополітики, сьогодні в Україні діє значний перелік обов’язкових будівельних норм, санітарних правил та екологічних вимог до сільськогосподарських будівель. Неодноразове  внесення змін до таких вимог, а також зволікання із відміною старих правил –  призводять до затягування процесів і блокування будівництва.

«Цьогоріч держава спрямовує на підтримку тваринництва безпрецедентні 4 млрд грн, більша частина з яких передбачена на будівництво тваринницьких комплексів. Спільно напрацьований алгоритм має зняти бюрократичні перепони та прискорити процес введення в експлуатацію таких об’єктів. За умови відпрацьованої та максимально спрощеної системи погоджень, можна очікувати  підвищення зацікавленості аграріїв у будівництві об’єктів та у виробництві продукції тваринництва», – зазначив перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Максим Мартинюк.

Далі напрацьовані пропозиції будуть внесені до алгоритму дій в частині спрощення дозвільних процедур. Найближчим часом планується проведення спільних регіональних семінарів для аграріїв, з метою роз’яснення нововведень.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...