Новини / Логістика     29 вересня 2022 18:01

Укрзалізниця обмежить перевезення у трьох напрямках, на внутрішньому та зовнішньому сполученнях

На зовнішньому сполученні тимчасово обмежені перевезення всіх видів вантажів до Польщі та Словаччини

АТ “Укрзалізниця” вводить нові обмеження на перевезення у трьох напрямках, на внутрішньому та зовнішньому сполученнях. Дані розміщені на сайті УЗ., повідомляє elevatorist.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Обмежень на внутрішніх сполученнях два, одне з них стосується перевезень кам’яного вугілля, а друге — кукурудзи та насіння олійних до станції Чорноморськ-Порт-експорт на адресу ТОВ “СП Рисоіл Термінал”. Конвенція вводиться на термін з 30 вересня по 3 жовтня.

На зовнішньому сполученні тимчасово обмежені перевезення всіх видів вантажів до Польщі та Словаччини, які ідуть через прикордонний перехід Muszyna (PKP)/Plavec (ZSSK). Конвенція вводиться на термін з 3 по 25 жовтня.

Нагадаємо, починаючи з 9 вересня АТ “Укрзалізниця” вводила обмеження на вантажні перевезення агропродукції до станції Грубешув, Польща.

АТ “Укрзалізниця” планує реалізувати три проєкти щодо діджиталізації вантажних перевезень у 2022 році.

Нагадаємо, Укрзалізниця продовжує поступово нарощувати обсяги вантажних перевезень. У серпні, за оперативними даними, перевезено майже 10,8 млн тонн вантажів, що на 5% більше показника липня.

Після чергових торгів на послуги використання вагонів-зерновозів “Укрзалізниці” ціна зросла майже у 10 разів.

Раніше Міністерство інфраструктури України погодилося з пропозицією “Укрзалізниці” про підвищення тарифів на перевезення вантажів на 70%.

Натомість у червні та липні “Агропросперіс” закупив 20 зерновозів TAD AGRO 55-3.

Попри всі заходи з покращення зернової логістики, весь об’єм зернових та олійних вивезти у бажані терміни не вдасться. Експорт буде розтягнений у часі, тому потрібно працювати над можливостями довгострокового зберігання продукції. По це заявив перший заступник міністра агрополітики Тарас Висоцький.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також