Новини    28 червня 2022 16:23

Вартість залізничних перевезень збільшилась на 70%

Наказ набирає чинності з моменту офіційного опублікування.

Міністерство інфраструктури України погодилося з пропозицією “Укрзалізниці” про підвищення тарифів на перевезення вантажів на 70%. Про це повідомляє “Інтерфакс-Україна”.

22 червня відповідний наказ №441 “Про внесення змін до коефіцієнтів, що застосовуються до тарифів Збірника тарифів на перевезення вантажів залізничним транспортом у межах України та пов’язані з ними послуги” підписав міністр Олександр Кубраков. Вже 24 червня він зареєстрований у Мін’юсті.

Наказ набирає чинності з моменту офіційного опублікування.

На відміну від кількох попередніх підвищень минулого року, цього разу коефіцієнти підвищені однаково — на 70% — для всіх 20 видів вантажів.

Нагадаємо, АТ “Укрзалізниця” у червні  планувала підвищити ставку оренди вагонів для перевезення борошна та гонів-зерновозів на 67 грн/добу.

УЗ співпрацює з польським перевізником над пошуком альтернативних способів перевезення зерна.

4 травня почали діяти обмеження “Укрзалізниці” щодо відправлення зернових вантажів і насіння олійних та стосуються перевезень у напрямку прикордонних переходів з Румунією.

Landlord раніше повідомляв, АТ “Укрзалізниця” спільно з Нацполіцією встановили що 434 залізничні вагони в Україні належать російським компаніям.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...