Новини    11 серпня 2022 20:59

Агрокомпанії в Україні активно закуповують автомобілі-зерновози

Так, "Агропросперіс"‎ 20 зерновозів

У червні та липні “Агропросперіс” закупив 20 зерновозів TAD AGRO 55-3. Про це повідомила пресслужба компанія TAD, передає latifundist.

Виробник причіпної техніки в Україні TAD відмітив, що закупка групою компаній “Агропросперіс”‎ 20 зерновозів — це один з найбільших контрактів на алюмінієві зерновози для українських виробників.

“Приємно бачити як в Україні створюється конкурентний продукт, а агрокомпанії вибирають та підтримують наших виробників”, — зауважили в ‎TAD.

Агропросперіс придбав 20 алюмінієвих зерновозів українського виробництва

Агропросперіс придбав 20 алюмінієвих зерновозів українського виробництва

Довідка. “Агропросперіс” — група компаній, яка надає повний комплекс товарів та послуг для вирощування зернових та олійних культур, фінансування їх виробництва, а потім зберігання та продажу врожаїв на світові ринки.

Земельний банк — 300 тис. га.

Регіони діяльності: Сумська, Чернігівська, Харківська, Полтавська, Вінницька, Житомирська, Хмельницька, Тернопільська, Рівненська, Волинька і Львівська області.

Основним інвестором групи є американська транснаціональна інвестиційна група NCH Capital (Нью-Йорк, США). NCH Capital (США) — компанія, яка керує активами загальною вартістю $3,5 млрд через різноманітні інвестиційні фонди у всьому світі.

Нагадаємо, у 2019 році “Агропросперіс” приєднався до Міжнародної асоціації торгівлі зерном і кормами (GAFTA), до якої входить понад 1800 компаній із 95 країн світу.

На Волині аграрії обмолотили зернові та зернобобові культури на 193 тис. га, що становить 73% від плану. В області триває модернізація елеваторів, а також будівництво нових споруд для зберігання зерна, повідомив заступник голови Волинської облдержадміністрації Олександр Троханенко.

Українська компанія “Лубнимаш” продовжує активно працювати попри війну в Україні. Зараз ведуться монтажні роботи у Тернопільській та Полтавській областях.

Попри всі заходи з покращення зернової логістики, весь об’єм зернових та олійних вивезти у бажані терміни не вдасться. Експорт буде розтягнений у часі, тому потрібно працювати над можливостями довгострокового зберігання продукції. По це заявив перший заступник міністра агрополітики Тарас Висоцький.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...