Новини / Логістика     08 вересня 2022 20:09

УЗ вводить обмеження на вантажні перевезення агропродукції до станції Грубешув

Обмеження почнуть діяти з 9 вересня

Починаючи з 9 вересня АТ “Укрзалізниця” вводить обмеження на вантажні перевезення агропродукції до станції Грубешув, Польща. Про це йдеться на сайті УЗ.

Так, конвенція поширюється на: злаки; насіння та плоди олійні, насіння, плоди та зерно інші, лікарські рослини та рослини для технічних цілей; солому та фураж; матеріали рослинні для виготовлення плетених виробів, інші продукти рослинного походження; залишки та відходи харчової промисловості; готові корми для тварин.

Обмеження діятиме з 9 по 18 вересня для всіх одержувачів.

АТ “Укрзалізниця” планує реалізувати три проєкти щодо діджиталізації вантажних перевезень у 2022 році.

Нагадаємо, Укрзалізниця продовжує поступово нарощувати обсяги вантажних перевезень. У серпні, за оперативними даними, перевезено майже 10,8 млн тонн вантажів, що на 5% більше показника липня.

Після чергових торгів на послуги використання вагонів-зерновозів “Укрзалізниці” ціна зросла майже у 10 разів.

Раніше Міністерство інфраструктури України погодилося з пропозицією “Укрзалізниці” про підвищення тарифів на перевезення вантажів на 70%.

Натомість у червні та липні “Агропросперіс” закупив 20 зерновозів TAD AGRO 55-3.

Попри всі заходи з покращення зернової логістики, весь об’єм зернових та олійних вивезти у бажані терміни не вдасться. Експорт буде розтягнений у часі, тому потрібно працювати над можливостями довгострокового зберігання продукції. По це заявив перший заступник міністра агрополітики Тарас Висоцький.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також