Новини    18 липня 2023 19:57

У порту Ізмаїла зводять новий зерновий термінал

Перші 10 тис. тонн збіжжя відправиться до термінала вже наприкінці серпня, друга партія запланована на середину вересня.

В Ізмаїльському порту розпочали будівництво нового зернового термінала. Створенням нового зернового термінала на Дунаї займається компанія Soul Marine. Наразі будівельники закінчили підготовчі роботи й підписали контракт із головним підрядником, повідомив директор компанії Іван Ніякий в інтерв’ю виданню “Порти України”.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Зазначається, що на першому етапі обсяги одночасного зберігання збіжжя становитимуть 20 тис. тонн. Компанія планує звести загалом чотири склади для зерна — по 5 тис. тонн кожний. Згодом встановлять необхідне обладнання для обробки вантажів.

Перші 10 тис. тонн збіжжя відправиться до термінала вже наприкінці серпня, друга партія запланована на середину вересня.

Власний причал термінал не матиме. Soul Marine працюватиме через інших портових операторів на різних причалах Ізмаїла. Основним портовим терміналом, на який орієнтується Soul Marine, є ПрАТ “Дунайсудоремонт”. Також компанія працюватиме з ДП “Ізмаїльський морський торговельний порт”.

Нагадаємо, словацька залізнична компанія EP Cargo відкриває новий пункт перевантаження зерна на кордоні з Україною. Для нього буде використано залізничні колії Воянської електростанції.

Компанія “НІБУЛОН” оптимізує роботу Ізмаїльського терміналу. Об’єкт реалізували як перевантажувальний комплекс, нині ж розглядаються варіанти, як перетворити його на повноцінний елеватор з можливістю накопичення.

Компанія “Алмейда Груп” побудувала перевантажувальний зерновий термінал на станції Вадул-Сірет, що на кордоні з Румунією.

На залізничній станції Чоп почав роботу логістичний хаб з широкими та вузькими коліями по перевалці будь-якої сільськогосподарської продукції та продуктів перероблення. Типи вантажів — насипний, наливний та фасований (біг-беги та мішки).

Консалтингова компанія DB Engineering&Consulting визначила кілька маршрутів у Європі, які сумісні з українськими вагонами-хоперами.

Контейнерний термінал “Мостиська” (Container Terminal Mostyska, CTM), на території якого також розташований зерновий термінал, обладнали помповими станціями для роботи з наливними вантажами, такими як соняшникова та соєва олія.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...