Новини    30 квітня 2023 19:14

НІБУЛОН має намір перетворити Ізмаїльський перевантажувальний термінал на повноцінний елеватор

Перша фаза розвитку цього терміналу стосувалася забезпечення фізичної можливості перевантаження

Компанія “НІБУЛОН” оптимізує роботу Ізмаїльського терміналу. Об’єкт реалізували як перевантажувальний комплекс, нині ж розглядаються варіанти, як перетворити його на повноцінний елеватор з можливістю накопичення. Про це заявив директор з торгівлі компанії Володимир Славінський в інтерв’ю The Page.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Так, перша фаза розвитку цього терміналу стосувалася забезпечення фізичної можливості перевантаження. Адже раніше була потреба максимально швидко забезпечити функціонування за основним напрямом — завантаження на баржі.

Нині для компанії основним каналом збуту залишається логістичний маршрут доставки зернових в Ізмаїл, завантаження на річковий транспорт, а потім доставка до румунського морського порту Констанца, де зерно перевантажується з барж на морські судна різного класу й розміру.

Читайте також: У компанії “Нібулон” вважають, що поставки українського зерна не є загрозою для європейських ринків

Логістичний маршрут дозволяє зберігати гнучкість, витримувати контрактні терміни та контролювати рух товару. Це дає змогу планувати діяльність, обирати оптимальні варіанти експорту.

Зауважимо, компанія “НІБУЛОН” стала учасником нової програми приватного партнерства USAID – US Agency for International Development! Агенція виділила кошти на підтримку проєкту з будівництва перевантажувального термінала в м. Ізмаїл (Одеська обл.).

Читайте також: Попри війну “Нібулон” будує новий термінал на Дунаї

Довідка: до війни компанія “НІБУЛОН” обробляла 82 тис. га землі, володіла і управляла мережею внутрішніх елеваторів і річкових терміналів і сучасним морським терміналом, розташованим у Миколаєві. “НІБУЛОН” експортувала переважно кукурудзу, пшеницю і ячмінь у більш ніж 20 країн світу. Крім того, компанія мала широку лінійку флоту (річковий, морський і змішаний).

Нагадаємо, ТОВ СП “НІБУЛОН” розпочинає посівну кампанію ярих культур.

У ТОВ СП “НІБУЛОН” призначили міжнародну консультативну раду для формування стратегії наступного етапу розвитку компанії. Команда із трьох міжнародних експертів має десятки років досвіду роботи на товарних ринках, у банківській, фінансовій сферах та у менеджменті в Україні та за кордоном.
На елеваторах ТОВ СП “НІБУЛОН” для сушіння зерна використовується виключно газ. У компанії зазначили, що на сьогодні ринкова ціна на газ на 55-65% вища ніж влітку, та на 35-45% вища ніж у жовтні минулого року.
Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...