Новини    08 травня 2023 13:16

У Kernel “на вимогу часу” змінюють експортну логістику

Компанія збільшила частку перевезень автотранспортом, інвестувала власні кошти в розширення парку та запустила інвестиційний проєкт для партнерів

Війна зруйнувала усі звичні маршрути експорту продукції Kernel. На початку війни з логістичного ланцюга компанії випав Трансбалктермінал — найпотужніший зерновий термінал України з експортним потенціалом 10+ млн т на рік, зазначили у пресслужбі компанії.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Команда Департаменту логістики Kernel разом із суміжними підрозділами подолали цей виклик. Компанія збільшила частку перевезень автотранспортом, інвестувала власні кошти в розширення парку та запустила інвестиційний проєкт для партнерів.

Нині роблять ставку на гнучкість: використовують балк-контейнери і танк-контейнери для транспортування автотранспортом і залізницею. Та розвивають потенціал річкових перевезень, інвестуючи в розбудову інфраструктури Дунайського регіону.

Довідка. Kernel до війни був найбільшим у світі виробником та експортером соняшникової олії, провідним виробником та постачальником сільськогосподарської продукції з регіону Чорноморського басейну на світові ринки. Вертикально інтегрована структура компанії будується на тісно пов’язаних між собою бізнес-сегментах: виробництво, експорт та внутрішні продажі соняшникової олії; високотехнологічне рослинництво; експорт зернових культур; надання послуг зі зберігання та перевалки зерна на елеваторах та портових терміналах.

Нагадаємо, компанія Kernel потрапила до списку 20 найбільших за обігом компаній за підсумками 2022 року. ТОВ “Кернел-трейд” потрапило до списку найбільших українських компаній за фінансовими показниками.

“Кернел” запустив інвестиційний проєкт у партнерстві з перевізниками, на який спрямували 1 млн євро. В його межах планується розширення транспортних можливостей партнерів компанії.

“Кернел”, одна з найбільших українських агропромислових груп, у межах ранньої підготовки до майбутнього агросезону розпочала прямі закупівлі азотного добрива Anvistar у польського виробника Anwil S.A. групи PKN Orlen.

Рада директорів агропромислової групи “Кернел” заснувала новий комітет зі сталого розвитку (Sustainability committee), що відповідатиме за визначення пріоритетів та реалізацію стратегічної діяльності холдингу в сфері кліматичних ризиків та можливостей, захисту довкілля, розвитку соціального та людського капіталу.

“Кернел” обладнав генераторами вісім елеваторів. На елеваторах встановили дизельні генератори потужністю від 120 до 1000 кВт*год. Генераторами планується забезпечити ще 11 елеваторів. Для цього очікується 13 дизельних генераторів потужністю від 80 до 500 кВт*год.

Компанія Kernel планує засіяти 98% свого земельного банку у новому сезоні. Водночас виняток становить 8 тис. га на Сумщині, які знаходяться максимально близько до кордону з країною-агресором.

За підсумками трьох кварталів 2023 ФР (завершилися 31 березня) олійноекстракційні заводи Kernel переробили 1,86 млн т олійних культур, що на 8% менше аналогічного показника роком раніше.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...