Новини    29 березня 2023 16:27

“Кернел” обладнав генераторами вісім елеваторів

На елеваторах встановили дизельні генератори потужністю від 120 до 1000 кВт*год.

Агропромислова компанія “Кернел” забезпечила частину підприємств джерелами альтернативного електроживлення, передає uagolos.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

12 дизельних генераторів поставили на 8 елеваторах ще у грудні, також очікують на обладнання інших підприємств.

На елеваторах встановили дизельні генератори потужністю від 120 до 1000 кВт*год.

Як пояснив керівник департаменту зберігання Микола Солнцев, на першому етапі проєкту планували забезпечити резервними джерелами електроенергії тільки ключові елеватори департаменту зберігання.

Але після перших ракетних атак на об’єкти критичної інфраструктури ми запустили другий етап проєкту із закупівлі додаткових ДГ на інші наші елеватори.

Читайте також: “Кернел” отримав дозвіл на будівництво мультимодального термінала в порту Рені

Генераторами планується забезпечити ще 11 елеваторів. Для цього очікується 13 дизельних генераторів потужністю від 80 до 500 кВт*год.

Довідка: “Кернел” до війни посідав перше місце у світі з виробництва соняшникової олії (приблизно 7% світового виробництва) і її експорту (приблизно 12%), а також був найбільшим виробником і продавцем бутильованої соняшникової олії в Україні. Крім того, компанія займалася вирощуванням іншої агропродукції та її реалізацією.

Нагадаємо, агропромислова компанія “Кернел” за результатами першого півріччя 2023 фінансового року (ФР, липень 2022 — червень 2023) зменшила перевалку вантажів на експорт через свої портові термінали порівняно з аналогічним періодом 2022 ФР в 2,1 раза — до 2,438 млн тонн.

“Кернел”, одна з найбільших українських агропромислових груп, у рамках ранньої підготовки до майбутнього агросезону розпочала прямі закупівлі азотного добрива Anvistar у польського виробника Anwil S.A. групи PKN Orlen.

Рада директорів агропромислової групи “Кернел” заснувала новий комітет зі сталого розвитку (Sustainability committee), що відповідатиме за визначення пріоритетів та реалізацію стратегічної діяльності холдингу в сфері кліматичних ризиків та можливостей, захисту довкілля, розвитку соціального та людського капіталу.

Під час окупації Харківської області на Вовчанському та Приколотнянському ОЕЗ агрохолдингу “Кернел” вдалося зберегти колективи, законсервувати та врятувати обладнання, зберегти продукцію.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...