Новини / Інвестиції / Техніка     05 квітня 2023 13:07

Кернел вклав один мільйон євро в оновлення автопарку партнерів-перевізників


“Кернел” запустив інвестиційний проєкт у партнерстві з перевізниками, на який спрямували 1 млн євро. В його межах планується розширення транспортних можливостей партнерів компанії.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

“До співпраці залучили п’ятьох перевізників і завдяки інвестиціям Kernel їхній автопарк поповнився 31 автопоїздом з цистернами. Це суттєво допомогло нашим партнерам-перевізникам відновитися після обвалу ринку перевезень на початку активної фази війни. Також дало змогу додатково залучити до ринку перевезень України сучасний парк нових автівок-олієвозів, що відповідають найвищим стандартам безпеки та екології Євро-6”, — йдеться у повідомленні.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

Засновник ТОВ “Стріт-компані” Віталій Букоємський в рамках проєкту придбав 4 тягачі та 4 бочки для перевезення соняшникової олії. “Кернел” частково компенсував вартість закупленої техніки.

Крім того, в компанії планують впровадити 100% електронний документообіг з партнерами-перевізниками та запустити е-ТТН у співпраці з Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України.

Довідка: “Кернел” до війни посідав перше місце у світі з виробництва соняшникової олії (приблизно 7% світового виробництва) і її експорту (приблизно 12%), а також був найбільшим виробником і продавцем бутильованої соняшникової олії в Україні. Крім того, компанія займалася вирощуванням іншої агропродукції та її реалізацією.

Читайте також: “Кернел” отримав дозвіл на будівництво мультимодального термінала в порту Рені

Нагадаємо, “Кернел”, одна з найбільших українських агропромислових груп, у рамках ранньої підготовки до майбутнього агросезону розпочала прямі закупівлі азотного добрива Anvistar у польського виробника Anwil S.A. групи PKN Orlen.

Рада директорів агропромислової групи “Кернел” заснувала новий комітет зі сталого розвитку (Sustainability committee), що відповідатиме за визначення пріоритетів та реалізацію стратегічної діяльності холдингу в сфері кліматичних ризиків та можливостей, захисту довкілля, розвитку соціального та людського капіталу.

“Кернел” обладнав генераторами вісім елеваторів. На елеваторах встановили дизельні генератори потужністю від 120 до 1000 кВт*год. Генераторами планується забезпечити ще 11 елеваторів. Для цього очікується 13 дизельних генераторів потужністю від 80 до 500 кВт*год.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також