Новини / Технології     04 лютого 2019 14:24

Сівозміна та спецобробка ґрунту – в Укрлендфармінгу розсекретили боротьбу з деградацією земель

Український агрохолдинг «Укрлендфармінг» для боротьби з деградації власних земель використовує часту заплановану на кілька років уперед сівозміну, спеціальну обробку ґрунту для утримання вологи та добрива власного виробництва. Усі комплекси утримують високу родючість та збільшують врожайність угідь.

Про це повідомляє прес-служба «Укрлендфармінгу».

Аби забезпечити в ґрунті достатній вміст гумусу та поживних речовин, агрохолдинг вдається до частих сівозмін. Так, поширені в Україні культури кукурудзи та соняшника замінюють угіддями бобових. Така зміна рослинності дозволяє зберегти в гарному стані чорноземи та отримувати високі врожаї.

У південних регіонах висаджують парові попередники, які дозволяють зберегти в землі вологу, та бобові – які збагачують ґрунт азотом.

ЧитайтеЯк підвищити ефективність землеробства: формула успіху Укрлендфармінгу

«Бобові культури – потужні накопичувачі азоту. Утворюють його запаси в землі завдяки природній азотфіксації. Однією з таких культур є соя, яка висаджена в нас на 40 тис. га. Крім того, для максимального отримання азоту з повітря, ми вживлюємо в насіння сої спеціальні живі мікроби чи гриби», – пояснив Володимир Фантух, заступник гендиректора з інновацій «Укрлендфармінгу».

Крім сівозміни агрокомпанія використовує спеціальні прийоми обробки ґрунту та використання вологи. Наприклад, мінімізує технічні операції, аби волога зберігалася в землі.є

ЧитайтеУ США тестують нову технологію редагування генів картоплі. Урожайність збільшиться на 20%

Також для боротьби з деградацією земель «Укрлендфармінг» використовує органічні добрива власного виробництва. Вносяться безпосередньо під рослини. Здебільшого гній та пташиний послід використовуються в кормових сівозмінах. Дозволять отримати максимальних врожай цих культур.

Як раніше повідомляв Landlord, агрокомпанія «Весна 21», що входить до складу холдингу «Укрлендфармінг», інвестує в нову лінію з виробництва комбікормів 2 млн. грн. Останні підуть для курей-несучок аграрного підприємства «Авангард», яке теж належить «Укрлендфармінгу». У такий спосіб компанія планує підвищити якість яєць.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також