Про це повідомляє прес-служба «Укрлендфармінгу».
Аби забезпечити в ґрунті достатній вміст гумусу та поживних речовин, агрохолдинг вдається до частих сівозмін. Так, поширені в Україні культури кукурудзи та соняшника замінюють угіддями бобових. Така зміна рослинності дозволяє зберегти в гарному стані чорноземи та отримувати високі врожаї.
У південних регіонах висаджують парові попередники, які дозволяють зберегти в землі вологу, та бобові – які збагачують ґрунт азотом.
Читайте: Як підвищити ефективність землеробства: формула успіху Укрлендфармінгу
«Бобові культури – потужні накопичувачі азоту. Утворюють його запаси в землі завдяки природній азотфіксації. Однією з таких культур є соя, яка висаджена в нас на 40 тис. га. Крім того, для максимального отримання азоту з повітря, ми вживлюємо в насіння сої спеціальні живі мікроби чи гриби», – пояснив Володимир Фантух, заступник гендиректора з інновацій «Укрлендфармінгу».
Крім сівозміни агрокомпанія використовує спеціальні прийоми обробки ґрунту та використання вологи. Наприклад, мінімізує технічні операції, аби волога зберігалася в землі.є
Читайте: У США тестують нову технологію редагування генів картоплі. Урожайність збільшиться на 20%
Також для боротьби з деградацією земель «Укрлендфармінг» використовує органічні добрива власного виробництва. Вносяться безпосередньо під рослини. Здебільшого гній та пташиний послід використовуються в кормових сівозмінах. Дозволять отримати максимальних врожай цих культур.
Як раніше повідомляв Landlord, агрокомпанія «Весна 21», що входить до складу холдингу «Укрлендфармінг», інвестує в нову лінію з виробництва комбікормів 2 млн. грн. Останні підуть для курей-несучок аграрного підприємства «Авангард», яке теж належить «Укрлендфармінгу». У такий спосіб компанія планує підвищити якість яєць.
Підписуйся на наш Telegram. Стеж за новинами у зручному форматі!