Новини / Тваринництво     22 січня 2019 14:49

Укрлендфармінг вкладе 2 млн гривень у лінію з виробництва комбікормів

Агрокомпанія «Весна 21», що входить до складу холдингу «Укрлендфармінг», інвестує в нову лінію з виробництва комбікормів 2 млн. грн. Останні підуть для курей-несучок аграрного підприємства «Авангард», яке теж належить «Укрлендфармінгу». У такий спосіб компанія планує підвищити якість яєць.

Про це повідомляє прес-служба агрохолдингу.

Компанії, що входять до складу «Укрлендфармінгу», забезпечують повний процес сільськогосподарського виробництва, починаючи з посівів зерна, закінчуючи кормами для тварин. Для того, аби виготовляти повністю вітчизняний продукт «Весна 21», яка щороку випускає до 200 тис. тонн кормів, інвестує кошти в розширення технологічних можливостей.

Зокрема, з’являться потужності для запуску виробництва власної соєвої олії та макухи. Це – необхідні інгредієнти для комбікормів. Раніше їх додатково закуповували.

Читайте: Донька фермера заробляє понад $10 млн. Раніше вона орала землю

Обладнання для нової лінії підприємства «Весна 21» закупила у вітчизняних виробників –«ЧеркасиЕлеваторМаш» і «ВІП “Данкер”». Компанії позитивно зарекомендували себе як на українському, так міжнародному ринках.

Як раніше повідомляв Landlord, в “Укрлендфармінгу” за рік знизився рівень крадіжок та економія у використанні палива завдяки впровадженню ІТ-технологій у процес виробництва. Для цього треба було підключитися до бортових комп’ютерів техніки, використовувати мітки ідентифікації причіпного обладнання, ставити системи ідентифікації водіїв.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також