Новини / Рослинництво     01 лютого 2019 14:26

Як підвищити ефективність землеробства: формула успіху Укрлендфармінгу

Використовуючи органічні добрива вітчизняного виробництва, аграрії можуть не лише підтримати українського виробника, але й покращити показники ґрунту і врожайність культур.

Про це заявив топ-менеджер Укрлендфармінгу Володимир Фантух.

Холдинг «Укрлендфармінг», до складу якого входять тваринні ферми, для збагачення полів самостійно виготовляє органічні добрива. У такий спосіб компанія збільшує врожайність рослин і самого ґрунту. Більше того, власні добрива здешевлюють вирощування рослин.

“Ми завжди переробляємо, а потім вивозимо на наші поля гній і пташиний послід. До прикладу, гною використовуємо більше 267 тис. т, посліду – 75 тис. т. Тобто виходить безвідходне виробництво», – заявив Володимир Фантух.

ЧитайтеПомилки при вирощуванні малини. Експерти дали поради, чого варто уникати

Органічні добрива спочатку компостуються. Потім вивозяться на плантації, де згідно зі спеціальними техкартами, вносяться безпосередньо під рослини. Здебільшого гній та пташиний послід використовуються в кормових сівозмінах. Дозволять отримати максимальних врожай цих культур.

Добрива власного виробництва збагачують ґрунт корисними речовинами. Також покращують фізико-хімічні властивості землі – наприклад, аерацію. Здатні знижувати кислотність та запобігати запливанню ґрунтів.

Завдяки внесенню органічних добрив фермери скорочують навантаження на мінеральну складову імпортних комплексних добрив у сівозміні.

ЧитайтеУ США тестують нову технологію редагування генів картоплі. Урожайність збільшиться на 20%

Як раніше повідомляв Landlord, нідерландські селекціонери вивели новий ремонтантний сорт малини, який добре переносить підвищені температури, що робить його придатним для вирощування в жаркому кліматі і в теплицях.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також