Новини / Інвестиції     03 червня 2023 12:04

На Рівненщині зводять сучасну харчову фабрику (фото)


Масштабне будівництво розгорнулося на території колишнього цегельного заводу у Рівному, де з’являться п’ять нових виробництв: із фасування круп, виготовлення чаїв, спецій, макаронів та безглютенових солодощів.

Про це йдеться у повідомленні Рівненської ОВА.

“Будівництво стрімко розвивається. Розпочали у 2021 році, 8 місяців тривав демонтаж старих конструкцій, а вже за рік тут з’явилися нові просторі приміщення. Сьогодні продовжується внутрішнє оздоблення, проводять благоустрій території, та вже розпочалися пусконалагоджувальні роботи”, — уточнили у відомстві.

На сьогодні інвестиції лише у будматеріали склали понад 75 млн грн.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

“Війна стримала лише процес закупівлі будматеріалів… Вже на осінь плануємо запустити першу чергу виробництв. Наші потужності будуть відповідати європейським стандартам. Працюватимемо як з національними, так і торговими мережами з-за кордону. Здебільшого ми націлені на експорт. Тому все відбувається чітко за погодженням міжнародних аудиторів”, — розповіли представники інвестора.

У майбутньому також планують налагодити переробку риби та молока.

Подбали і про енергоефективність — встановили теплові насоси, а задля екстрених ситуацій приготували потужні генератори.

Очікується, що буде створено понад 800 робочих місць.

На Рівненщині фермери засівають свої землі кавунами. Це нетипово для регіону, але з’явилася ніша на цей продукт, і тому цього року їх висадили чимало.

На Рівненщині збудують мінізавод для заморожування ягід. Будівництво відбудеться в межах українсько-швейцарського проєкту з вирощування органічного плодоовочівництва.

На Рівненщині вирощуватимуть промислові коноплі. Громадам Рівненщини пропонують дохід на неродючих землях. Вирощування міскантуса та промислової коноплі може бути доволі прибутковим. Культури можна садити на маргінальних чи деградованих землях, а сівозміни такі рослини не потребують десятки років.

У Привільненській громаді Рівненської області створять індустріальний екопарк технічної коноплі.

Нову лінію з виробництва макаронів “Віліс” відкрили на Рівненщині. Все це вдалося завдяки програмі “Доступні кредити 5-7-9%”, у межах якої підприємство залучило 50 млн грн на будівництво нової лінії.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також