Новини / Інвестиції     28 листопада 2019 11:36

Де зберігати зерно: Україна в очікуванні французьких інвестицій

Україна відчуває значний дефіцит зерносховищ. Особливо на тлі рекордних урожаїв останніх років. Тож французькі та інші міжнародні інвестори подумують про інвестиції в складські зерносховища.

Про це йшлося під час круглого столу «Ефективні моделі фінансування агросектору за підсумками 2019 року», повідомляють Finance.ua.

Рекордний цьогорічний урожай зернових – на рівні 71 млн т – примушує замислитися над тим, аби будувати нові зерносховища. Адже існуючі в Україні потужності спроможні прийняти щонайбільше – 45-50 млн т. Таку думку висловила під час проведення круглого столу, організованого «Фінансовим клубом», Ірина Груй, директор департаменту клієнтів малого та середнього бізнесу Кредобанку. За словами Ірини Груй, додаткові інвестиції в складські приміщення дозволили б фермерам не продавати зібране зерно за низькими цінами.

Читайте: Олександр Дехтяренко, Югелеватор: модульні зерносховища вигідніші для невеликих фермерів

«Ми знаємо, що є інтерес французьких компаній та інших міжнародних інвесторів, вони хочуть будувати на території України складські зерносховища. І якщо ми запустимо цих інвесторів, це допоможе ситуації в Україні», – заявила Ірина Груй.

Landlord раніше повідомляв, що Нібулон будує нові зерносховища у Вознесенську, розраховуючи збільшити потужності на 22 тис. т.

Читайте також