Новини / Технології     13 вересня 2023 20:07

На Рівненщині мають намір виробляти моторне пальне з рослинних олій

Нова технологія допоможе зменшити викиди парникових газів

На Рівненщині підбирають ділянку з необхідною інфраструктурою для американської компанії World Energy, котра планує інвестувати у нове підприємство з виробництва сталого моторного пального на основі ріпаку, соняшнику та продуктів переробки жирів.

Зауважується, що технологія допоможе зменшити викиди парникових газів, повідомляє пресслужба Рівненської ОВА.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Нещодавно представник компанії в Україні та начальник ОВА Віталій Коваль провели зустріч, на якій обговорили дорожню карту проєкту.

Коваль розповів, що на Рівненщині вже почали шукати ділянку з необхідною інфраструктурою для розташування нових виробництв. Реалізація проєкту допоможе: створити нові робочі місця; створити додану вартість; підсилити “економічний тил”.

Читайте також: До кінця 2032 року ринкове споживання біодизеля може досягти $59 млрд – прогноз

Приємно те, що міжнародні партнери направили нам лист підтримки і вірять в нашу перемогу, тому хочуть інвестувати в Рівненщину, – наголосив він.

Довідка. World Energy – американська компанія спеціалізується на виробництві стійкого моторного пального на основі ріпаку та соняшнику, а також повторного використання продуктів перероблювання жирів. Така технологія передбачає зменшення викидів парникових газів.

Нагадаємо, постачальник послуг з резервуарного зберігання наливних вантажів компанія Vopak на своєму терміналі у Влардінгені в порту Роттердам провела церемонію відкриття 16 нових резервуарів загальною місткістю 64 тис. куб. м.

Посадовці Кіровоградської ОДА та представники нідерландської компанії “Black Swan Holding LTD” домовились співпрацювати в галузях альтернативної енергетики та сільського господарства.

Держенергоефективності разом із найбільшою енергетичною спільнотою Energy Club об’єднали фахівців України та різних країн ЄС на міжнародній дискусії щодо найбільш ефективних шляхів впровадження ринку біометану.

МХП планує будівництво другої черги біогазової електростанції потужністю 12 МВт в Ладижині як заводу з виробництва біометану для потреб компанії.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також