Новини / Аналітика     18 грудня 2022 15:24

До кінця 2032 року ринкове споживання біодизеля може досягти $59 млрд – прогноз

Світовий ринок біодизеля в найближчі роки значно зросте через зростання попиту на відновлювані та стійкі джерела палива

Згідно з нещодавно опублікованими даними про ринок біодизеля, очікується, що світові продажі сягнуть $41,33 млрд в 2022 році. Протягом прогнозованого періоду з 2022 по 2032 рік очікується, що попит на біодизель у всьому світі зросте на 3,6%, повідомляє einnews.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

За прогнозами Persistence Market Research, до кінця 2032 року світовий ринок біодизеля становитиме $59 млрд. Біодизельна промисловість передбачає, що значні географічні ринки залишаться в Європі, Східній Азії та Південній Азії та Тихому океані.

Світовий ринок біодизеля в найближчі роки значно зросте через зростання попиту на відновлювані та стійкі джерела палива. Очікується, що сприятливе державне регулювання та стимули для виробництва та використання біодизеля сприятимуть зростанню ринку.

Нагадаємо, плавучі електростанції підключаються до наземних мереж за допомогою кілометрового кабелю, пише Bloomberg. Для виробництва електроенергії баржі спалюють скраплений природний газ, мазут з низьким вмістом сірки або біодизель.

Уряди деяких країн Євросоюзу ведуть переговори про оренду гігантських плавучих електростанцій, щоб забезпечити більше джерел енергії та задовольнити попит взимку. Про це повідомляє “Порти України”.

На заході Іспанії в регіоні Естремадура компанія Iberdrola SA, яка займається відновлюваними джерелами енергії, запустила найбільшу на сьогодні в Європі сонячну електростанцію.

Війна стимулює розвиток сонячної енергетики в Україні.

Раніше повідомлялось, Україна готується до збільшення експорту електрики в ЄС.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також