Новини    12 травня 2023 18:49

У порту Роттердам створили інфраструктуру для виробництва біодизельного та авіаційного пального

Термінал Vopak Vlaardingen у порту Роттердам має зручне логістичне розташування для доступу суден, барж, вантажного автотранспорту та залізничних поїздів

Постачальник послуг з резервуарного зберігання наливних вантажів компанія Vopak на своєму терміналі у Влардінгені в порту Роттердам провела церемонію відкриття 16 нових резервуарів загальною місткістю 64 тис. куб. м, пише ЦТС.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

У нових резервуарах зберігатиметься сировина з відходів для виробництва біодизельного та авіаційного пального, щоб задовольнити зростаючий у Європі попит на енергію з відновлюваних джерел.

Vopak Vlaardingen уклала довгостроковий контракт із Shell про зберігання сировини для переробки на новому заводі Shell у Роттердамі.

Переробний завод стане одним із найбільших у Європі підприємств з виробництва екологічного авіаційного пального (SAF) та дизельного пального з різних відходів (відходи олії для смаження, тваринного жиру).

Читайте також: До кінця 2032 року ринкове споживання біодизеля може досягти $59 млрд – прогноз

Термінал Vopak Vlaardingen у порту Роттердам має зручне логістичне розташування для доступу суден, барж, вантажного автотранспорту та залізничних поїздів.

У 2021 році Vopak почав перепрофілювати частину свого термінала для зберігання сировини з відходів для виробництва альтернативного пального. На створення нової інфраструктури витратили близько 98,6 млн доларів.

Нагадаємо, за кілька тижнів в Україні запустять програму державної підтримки виробництва біоетанолу та біодизелю.

Посадовці Кіровоградської ОДА та представники нідерландської компанії “Black Swan Holding LTD” домовились співпрацювати в галузях альтернативної енергетики та сільського господарства.

Держенергоефективності разом із найбільшою енергетичною спільнотою Energy Club об’єднали фахівців України та різних країн ЄС на міжнародній дискусії щодо найбільш ефективних шляхів впровадження ринку біометану.

МХП планує будівництво другої черги біогазової електростанції потужністю 12 МВт в Ладижині як заводу з виробництва біометану для потреб компанії.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...