Новини / Інвестиції     19 лютого 2020 09:14

Перероблятиме кукурудзу на біоетанол: на Кіровоградщині голландці збудують завод

Меморандум про будівництво в Кіровоградській області заводу з виготовлення біоетанолу підписали Андрій Балонь, голова Кіровоградської ОДА, та Ір Роланд Піпер, керівник компанії "Black Swan Holding LTD" із Нідерландів.

Про це повідомляє пресслужба Кіровоградської ОДА.

Чиновники Кіровоградської ОДА та представники нідерландської компанії “Black Swan Holding LTD” домовились співпрацювати в галузях  альтернативної енергетики та сільського господарства. Зокрема, інвестори з Нідерландів мають намір побудувати завод із виробництва біоетанолу.

Сировиною для біопалива стане кукурудза, яку компанія “Black Swan Holding LTD” також має намір вирощувати на Кіровоградщині.

Читайте: В Україні скасували дотації за придбання обладнання для виробництва біоетанолу

Співпраця з голландськими інвесторами наповнить бюджет області, а також “створить передумови для вертикального інтегрованого аграрного бізнесу, який включає в себе вирощування продукту та його кінцеву переробку, що призведе до збільшення доданої вартості на кожному етапі діяльності”, – сказав під час глава Кіровоградської ОДА Андрій Балонь.

Довідка: компанія “Black Swan Holding LTD” є сімейним інвестиційним бізнесом. Розробкою проєктів здійснює як на території Королівства Нідерланди та інших країн.

Проєкт з виробництва біоетанолу був розроблений в 2016 році спільно з американською компанією “Marquis Energy”.

Landlord раніше повідомляв, що біоетанол, вироблений із кукурудзи, має більші переваги щодо зниження викидів парникових газів в атмосферу, ніж вважалося раніше.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також