Новини    01 листопада 2023 18:57

На Рівненщині фермери отримали грант на розсадну теплицю

Подати заявку на отримання мікрогранту за програмою "Власну справу" можна на порталі "Дія"

Тепличне господарство з вирощування різноманітних квітів та овочів. Таку власну справу відкрила сімʼя Кравців у с.Мощаниця Острозької громади на Рівненщині, інформує пресслужба Рівненської ОВА. За ці кошти планують збудувати нову теплицю та оновити систему обігріву.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

У повідомленні зауважили, що співвласник господарства Ігор Кравець звернувся в Острозьке управління Рівненського обласного центру зайнятості і отримав мікрогрант на розвиток бізнесу. Підприємці розширять площі для роботи з розсадою овочів — томатів, перців, капусти. Думають і над вирощуванням кавунів. Уже проводили відповідні експерименти.

За ці кошти планують збудувати нову теплицю та оновити систему обігріву. Уже є каркас майбутньої теплиці й придбаний потужний опалювальний котел. Так підприємці розширять площі для роботи з розсадою овочів – томатів, перців, капусти. Думають і над вирощуванням кавунів. Уже проводили відповідні експерименти, – зазначили у повідомленні.

Нагадаємо, на засіданні 27 жовтня уряд вніс зміни до Порядку надання грантів для створення або розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства і Порядку надання грантів для створення або розвитку тепличного господарства, поінформував представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук.

Громадська організація “Міжнародна фундація розвитку” оголосила про старт конкурсу грантової підтримки для енергомодернізації підприємств під час воєнного часу. Проєкт передбачає надання організаційної, технічної та фінансової підтримки 25 обраним підприємствам, котрі постраждали від військових дій.

EU4Business за фінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини запускає чергову хвилю грантів на 3 млн євро. Гранти надаватимуться задля підтримки відновлення підприємницької діяльності на територіях України, що найбільше постраждали від бойових дій та були окуповані.

На відновлення бізнесу, розширення виробництва товарів та послуг, розвиток нових напрямків USAID планує надати близько 100 грантів на суму від $10 тис. до $35 тис. (приблизно від 360 тис. грн до 1,3 млн грн). Грантова програма має підтримати українські малі та середні сімейні і жіночі підприємства.

Майже 18 млн грн виплатили ще 8 агропідприємствам на розвиток садівництва, ягідництва, виноградарства та тепличного господарства у межах урядової грантової програми єРобота з підтримки малого та середнього бізнесу.

В Україні стартувала програма підтримки жінок-підприємиць в агро Empowering Women in Agrifood (EWA) від EIT Food з можливістю отримати грант до 10 тис. євро на розвиток власної справи чи стартапу.

24 оператори органічного ринку отримають підтримку в межах третього етапу грантової програми “Підтримка органічного сектору в Україні”, яку ініційовано об’єднанням “Органічна ініціатива”, на загальну суму 90 тис. швейцарських франків.

За результатами чергової хвилі подачі заяв на гранти для ветеранів отримають кошти від держави 17 переможців.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...