Новини    20 грудня 2022 18:28

На модернізацію елеватора у Словаччині компанія Grain Alliance отримає кредит у 10 млн євро

Навесні 2022 року група придбала зерновий логістичний хаб біля кордону України зі Словаччиною

Європейський банк реконструкції та розвитку надасть компанії Grain Alliance Group кредит у 10 млн євро для модернізації зерносховища компанії у Словаччині, повідомляє пресслужба ЄБРР.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Війна Росії проти України, яка почалася в лютому, змусила виробників шукати автомобільні та залізничні шляхи до міжнародних ринків, а не через порти, які були заблоковані. Затори на існуючих наземних маршрутах обмежують експорт, тому необхідні інвестиції для усунення вузьких місць при перетині кордону.

Відповіддю Grain Alliance Group стало розвиток стійкості власного бізнесу та агробізнесу в цілому шляхом розвитку альтернативних логістичних маршрутів з України. Навесні 2022 року група придбала зерновий логістичний хаб біля кордону України зі Словаччиною, у місті Чиєрна-над-Тісоу.

Кредит ЄБРР профінансує розширення словацького хабу, щоб забезпечити перевалочну потужність 400 000 тонн на рік. Він підтримуватиме Grain Alliance Group у збільшенні потужностей для зберігання, модернізації та автоматизації інфраструктури, а також придбання зернових бункерів, локомотивів і вантажівок для безпечного транспортування зерна з українських елеваторів до словацького хабу та далі до кінцевих клієнтів.

Ця інвестиція також матиме вирішальне значення для подальшого отримання прибутку, збереження понад 1000 робочих місць і забезпечення доступу до засобів до існування для людей, які постраждали від війни Росії проти України.

Нагадаємо, Європейський банк реконструкції та розвитку надасть кредит у розмірі 100 млн євро на будівництво третього контейнерного термінала в DCT Gdańsk. Завдяки розширенню нового терміналу, загальна пропускна здатність порту в Гданську збільшиться майже на 50%, пише usm.

Польща намагається розв’язати логістичні проблеми, щоб мати можливість швидше перевезти з України до морських портів країни продовольство, призначене для країн Азії та Африки.

Другий за розміром зерновий термінал країни “Ніка-Тера” у Миколаєві після бомбардування.

Раніше фахівці назвали вартість тимчасового модульного зерносховища.

Створення мережі зерносховищ у сусідніх європейських державах, що запропонували експерти США, розв’яже проблему експорту нового врожаю.

Як повідомляв Landlord, Канада шукає різні варіанти експорту зерна з України.

Раніше Landlord повідомляв, що Європейська комісія запропонувала встановити спеціальні торгові маршрути між Польщею та Україною. Товари повинні переміщатися якомога легше в обох напрямках, щоб зменшити вплив війни на ланцюжок поставок сільськогосподарської продукції.

Борис Джонсон шукає можливості для подальшого сприяння розвитку українського агросектору – планує працювати над створенням фонду для підтримки сільського господарства.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...