Новини / Кооперативи     14 березня 2022 11:25

ГК Прометей виділила майже 2 млн грн на закупівлю гуманітарної допомоги для армії

Крім того, армії передали квадроцикл Polaris та кроссовер Renault Duster

У рамках корпоративної програми підтримки армії ГК “Прометей” надала вже близько 2 млн грн на допомогу регіональним підрозділам ЗСУ та тероборони. Про це повідомляє пресслужба компанії, передає Latifundist.com.

Кошти направлені на закупівлю матеріально-технічних, продовольчих, медичних та інших засобів для військових, які захищають Миколаївську область.

Крім того, армії передали квадроцикл Polaris та кроссовер Renault Duster. Проекти підтримки координуються керівництвом компанії у співпраці з представниками Миколаївської ОДА та органами місцевого самоврядування.

ГК також повідомила, що й надалі має намір продовжувати фінансувати програму підтримки армії, щоб уникнути негативних гуманітарних ситуацій у регіональних підрозділах ЗСУ та тероборони.

“В умовах тотального дефіциту та гуманітарної катастрофи у багатьох регіонах країни просто фінансової допомоги іноді недостатньо. Найчастіше необхідно шукати номенклатури в режимі 24/7 і навіть у разі загрози артобстрілів або авіаційного бомбардування — забезпечити логістику закуплених для військових засобів”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що “Прометей” готовий виділяти не лише матеріальні засоби та закуповувати матеріально-технічні, продовольчі, медичні та ін. засоби для військових, а й виступає з ініціативою щодо регіональної інтеграції всіх цих процесів, включаючи логістику під своїм керівництвом.

Раніше Landlord повідомляв, що МХП надало 4 тисячі тонн безкоштовної продукції для постраждалих від війни. 

Владислава Михайленко 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Матеріали по темі

Кооперативи        12 квітня 2022 14:50

Агрохолдинг Harvest Holding почав посівну

Кооперативи        11 квітня 2022 19:31

Астарта “переїжджає” на Кіпр